Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Pierwszy sparing Chojnowianki na remis!

Autor Maciek
Data utworzenia: 11 luty 2015, 11:34 Wszystkich komentarzy: 4


Pierwszy sparing Chojnowianki na remis!

W miniony weekend KS Chojnowianka rozegrała pierwszy sparing przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną. Choć sytuacja w klubie nie jest rewelacyjna to nasi piłkarze w 16 zameldowali się w Legnicy, gdzie o godzinie 18:00 rozegrali spotkanie kontrolne. Pod wodzą trenera Chrzanowskiego, który za wszelką cenę stara się poukładać zespół, nasi piłkarze przystąpili do rywalizacji. Naszego oponenta – Odrę Chobienia- prowadzi obecnie były szkoleniowiec biało niebieskich Andrzej Słowakiewicz.

Chojnowianka w składzie: Kindel, Szprycha, Iwaniak, Kuczyński, Kisiel, Kowalczyk, Swiatłoń, Jędrusiak, Grządkowski, Górski, Gałaszkiewicz, Ziembowski, Rudnicki oraz Romanek. Dwaj ostatni piłkarze pojawili się na testy w naszym lokalnym klubie. Ponadto na boisku pojawiło się jeszcze dwóch piłkarzy: jeden z Niedźwiedzic i jeden z Budziwojowa, którzy być może zasilą szeregi biało niebieskich.

Chojnowianka nie zachwycała swoją grą. Pierwsza odsłona meczu była dosyć wyrównana. O jedną bramkę lepsza okazała się Odra Chobienia, która do przerwy prowadziła 1:0. W drugiej części spotkania niemoc biało niebieskich przełamał Piotr Jędrusiak, który pewnym uderzeniem wykorzystał rzut karny. Sobotni rywal spisywał się bardzo dobrze. Podopieczni trenera Słowakieiwcza zdobyli drugiego gola wychodząc ponownie na prowadzenie. Honor naszego zespołu uratował Jędrusiak, który celnym strzałem doprowadził do remisu dosłownie w ostatnich sekundach meczu.

Całe spotkanie nie zachwycało. Nasi piłkarze spisywali się poniżej oczekiwań. Na murawie widoczny był brak czołowych zawodników z Chojnowa. Na dzień dzisiejszy brakuje trzech być może czterech piłkarzy, którzy nadaliby wyraz naszej ekipie.

Już w najbliższąsobotę, w Legnicy, na sztucznej nawierzchni KS Chojnowianka rozegra kolejny mecz kontrolny z Konfeksem Legnica.


Komentarze

Pan Andrzej Słowakiewicz nasz były trener obniżył loty.W Chojnowiance miał problemy w A klasie .Dzięki uprzejmości Jadwisina nasz klub mógł awansować do okręgówki.Pan Andrzej zapowiadał odejście do ekstraklasy a wraz z nim mieli pójść inni piłkarze.Co z tego wyszło?Pan Andrzej trafił do Chobieni i spadł z nią do A klasy.W Chojnowie był najlepiej zarabiającym trenerem w A klasie trenującym za drzewa,bo miał zakaz wykonywania pracy .Ale liczy się dobry bajer,a nie rzetelna praca.Mimo,że fakty przemawiają przeciw Andrzejowi,to nasza prezeska z chęcią widziałaby go w klubie.Jak tu ma być dobrze?
zgłoś komentarz
Dlaczego nie gra Ch.Serkies?
zgłoś komentarz
Wybitny trener Stefan Stal został prezesem swojej szkółki pod nazwa Talent Chojnów.Mamy dwa kluby w Chojnowie zarejestrowane w powiecie.Szkółka Stala przejmuje małe dzieci a to sprawia,że odcina się Chojnowiankę od pieniędzy.Bo od kogo najłatwiej ściągnać kasę za trenowanie?Od rodziców małych dzieci.Juniorzy do klubu nie wpłacą złotówki.Szkółka Stala powiększa się o kolejne grupy,a Chojnowianka kłóci się i kłóci.Chojnowianka pod wodzą Małgorzaty nieustannie walczy albo sama z sobą badz z wirtualnym przeciwnikiem.Gosia zbiera kolejnych ludzi do zarządu i wcale nie zamierza ustąpić.Gosia uznała,że Ci co byli nie spełniali kryteriów,a więc musi znalezć nowych,którzy będą jej słuchać.Nikt nie patrzy na to,że klub ginie.
zgłoś komentarz
Małgosia prezesowa zlikwidował 2 drużynę,juniorów,a czy teraz zlikwiduje pierwszy zespół?Chłopaki mają problemy z zebraniem się na mecze.Czy będzie można nazwać ją likwidatorką poszczególnych drużyn?Burmistrz namawia Gosię do działania,a jak jest pytany dlaczego drużyny się rozpadają to mówi ja w zarządzie nie działam to ona.Cwany Janek ja nie,to Ty.Co dobre to Janek,co złe to prezesowa hehe.Każdy pan ma swojego....,którym kieruje.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.