Grupa piłkarska "Orlik" zajęła drugie miejce w Legnicy!

Data utworzenia: 22 styczeń 2015, 13:51 Wszystkich komentarzy: 0

Miniony weekend to czas, kiedy na parkiecie ponownie zameldowali się młodzi piłkarze z Chojnowa. Podopieczni Marcina Rabandy tym razem rywalizowali w Legnicy podczas turnieju zorganizowanego przez lokalny Konfeks. Pierwsze zmagania grupy „Orlik 2005” podczas weekendowej ligi halowej możemy zaliczyć do bardzo udanych.

W związku z dużą ilość drużyn zgłoszonych do zawodów organizatorzy podzielili ekipy piłkarskie na trzy grupy. Młodzi chojnowianie rywalizowali z: KS Miedź Legnica, MKS Miedz Legnica, Konfeksem Legnica oraz Prochowiczanką Prochowice. Podopieczni Marcina Rabandy rozpoczęli zmagania w następującym składzie:

Kacper Guściora

Wszystkie spotkania były bardzo zacięte i emocjonujące. Młodzi chojnowianie dali z siebie wszystko. Trener Rabanda mógł być zadowolony z osiąganych rezultatów. Pomimo wpadki w pierwszym meczu, kiedy to ulegliśmy Prochowiczance 1:0, w kolejnych zmaganiach było już tylko lepiej. Po zaciętym boju wygraliśmy z Miedzianką 3:2.

W kolejnych meczach, które były nadzwyczaj trudne walczyliśmy z KS Miedź i Konfeksem. Pierwsze spotkania wygraliśmy 1:0. Przyszedł wreszcie czas na rozgrywkę finałową. Tutaj walczyliśmy z organizatorem – Konfeksem Legnica. Mecz rozpoczął się po naszej myśli. Piłkarze Marcina Rabandy otworzyli wynik spotkania, jednak z minuty na minutę przewaga rywali była coraz bardziej widoczna. Finalnie ulegliśmy 1:3, tym samym zajmując doskonałe drugie miejsce w całych zawodach.