Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Harkawy i Mroczkowski wyróżnieni przez Polski Związek Bokserski.

Author: Maciek
Creation date: 05 January 2015, 16:38 All comments: 1


Harkawy i Mroczkowski wyróżnieni przez Polski Związek Bokserski.

W najbliższym czasie odbędzie, w Zakopanem, odbędzie się bokserski obóz sportowy. Będzie to znakomita okazja dla wielu zawodników, aby jeszcze lepiej przygotować się do tegorocznych imprez sportowych w których wezmą udział. W dniach 19-29.01.2015 roku najlepsi zawodnicy z naszego kraju wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez znanych szkoleniowców.

Polski Związek Bokserski docenił pracę i zaangażowanie chojnowskiego trenera – Arkadiusza Lewandowskigo powołując jego dwóch bokserów na darmowy obóz sportowy. Wśród szerokiej kadry sportowców w Zakopanem znajdą się Kacper Harkawy oraz Kamil Mroczkowski. Obaj reprezentanci Champion Chojnów Powiat Legnicki za swoje sukcesy zostali wynagrodzeni powołaniem na obóz sportowy.

Nad prawidłowym przebiegiem szkoleniowym Kacpra czuwać będą:

  • Marcin Łęgowski – trener współpracujący PZB ;
  • Karol Chabros – trener koordynator SMS Szczecin

Kamil Mroczkowski będzie natomiast trenował pod okiem Stankiewicza Marcina – trener Młodzieżowej Kadry Narodowej. Nasz reprezentant wagi ciężkiej przygotowuje się dodatkowo do dwóch wielkich imprez sportowych jakimi są Mistrzostwa Europy oraz Świata.


Serdecznie gratulujemy powołania na ten darmowy obóz sportowy, jednocześnie życzymy samych sukcesów podczas nadchodzących zawodów.

Comments

w jakich godzinach oraz gdzie odbywają się treningi bokserów?
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.