Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych w Gimnazjum nr 2 (video)

Autor admin
Data utworzenia: 14 grudzień 2014, 18:56 Wszystkich komentarzy: 0


Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych w Gimnazjum nr 2 (video)

W piątek tj. 12 grudnia, w auli Gimnazjum nr 2 w Chojnowie odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych. Wszyscy zgromadzeni przenieśli się na chwilę w świat starożytnych Greków, Rzymian i Egipcjan. Po uroczystym ślubowaniu, złożonym przez przedstawicielkę klas pierwszych, przystąpiono do zaplanowanych konkurencji. Jury w składzie: Dyrektor - Andrzej Urban, Wicedyrektor - Lucyna Spes, nauczycielka matematyki - Dorota Martka i uczennica kl. III d - Monika Tenior z uwagą przyglądało się występom i prezentacjom. Były one bowiem oceniane i premiowane punktami uzależnionymi od: czasu wykonania zadania, wartości przekazywanych informacji, udzielenia poprawnej odpowiedzi na zadane pytania.

Na początek, wszystkie klasy pierwsze zaprezentowały inscenizacje, nad którymi pracowały ostatnie tygodnie. Udowodniły tym samym duże zaangażowanie i precyzyjne opanowanie przydzielonych ról. Ponadto, delegacje klas miały szansę wykazać się wiedzą na temat szkoły i jej patrona, zagrać w kalambury czy na podstawie melodii zanuconej przez rówieśnika odgadnąć tytuły piosenek. Dużo śmiechu wywołała gra Chubby Bunny, polegająca na włożeniu do buzi jak największej ilości pianek i wypowiedzeniu słów „gimnazjum nr 2”.

Doskonałe przygotowanie uczniów, ich zaangażowanie w wykonywanie zadań nie ułatwiło jury podjęcia decyzji. Po naradach i ocenie poszczególnych występów zwyciężyła klasa 1b. Jednak wszystkim pierwszoklasistom należały się gratulacje za kreatywność i pomysłowość.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.