Query error chojnow.pl - Chojnowianie nagrodzeni na turnieju we Wrześni

Chojnowianie nagrodzeni na turnieju we Wrześni

Autor Redaktorka
Data utworzenia: 01 grudzień 2014, 09:00 Wszystkich komentarzy: 0

Grand Prix Polski Dance Września 2014 r, który odbył się 29 listopada br. na hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 we Wrześni, to jeden z największych turniejów tanecznych organizowanych w naszym kraju. Wziąć udział mogły zespoły oraz soliści w różnych formach tańca nowoczesnego takich jak m.in. hip hop, disco dance czy show dance. Celem widowiska, prócz wyróżnienia tanecznych talentów, jest promowanie i zachęcanie młodego pokolenia do tańca nowoczesnego.

Podczas walki o trofeum nie mogło zabraknąć naszych chojnowskich tancerzy, którzy nie wrócili do domu z pustymi rękami. Nagrodą pochwalić się może Gabriela Zenka, która pokonała wszystkich rywali w kategorii Dance solo (powyżej 15 lat) i zajęła pierwsze miejsce. Na jednym wyróżnieniu się nie skończyło. Gabriela w duecie z Gabrielą Sajnóg, wywalczyła trzecie miejsce w kategorii Hip hop (powyżej 15 lat). Nie tylko starsze koleżanki mogą cieszyć się sukcesami na swoim koncie. W kategorii Zespoły do 8 lat, Mały Brooklyn z Chojnowa zajął zaszczytne 2 i 3 miejsce! Natomiast w pokazie Show Dance - formacje 12-15 lat, Brooklyn Junior zgarnął brązowy puchar. W tej samej kategorii, tyle, że dla starszych uczestników (15+), Brooklyn zajął pierwsze miejsce, a w Innych formach tańca nowoczesnego zasłużone drugie. Dodatkowo dziewczyny zostały wyróżnione za technikę Pryzmat Bis.

Jest to ogromny zaszczyt dla Chojnowa, ale przede wszystkim dla nagrodzonych. Na wszystkich uczestników z całej Polski, tak wiele nagród trafiło w ręce chojnowskich talentów.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć kolejnych sukcesów i tak wielkiej siły oraz motywacji, które doprowadziły tancerzy na podium! :)