Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Kolejna chojnowska inwestycja zakończona. Sala w SP 4 nie do poznania.

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 listopad 2014, 10:16 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejna chojnowska inwestycja zakończona. Sala w SP 4 nie do poznania.

Kolejna inwestycja została zakończona, jeszcze nie oddano obiektu w SP4 do użytku, ale wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Sala zmieniła się nie do poznania. Nowa nawierzchnia, która posiada warstwę amortyzującą na pewno spełni oczekiwania wielu uczniów. Dodatkowo przebudowane zostały szatnie, w których pojawiły się prysznice. Nowy kompleks szatniowo sanitarny wygląda bardzo dobrze.

- Już nie możemy się doczekać pierwszego meczu w piłkę nożną na nowej sali. Mieliśmy długą przerwę od zajęć wewnątrz budynku. Nie było źle graliśmy czasami na orliku. Jednak teraz zrobiło się trochę chłodniej i już wszyscy czekamy na pierwsze lekcje na sali – powiedział Marek uczeń Sp. 4.

Faktycznie przez szklane drzwi wszystko wygląda obiecująco. Sam obiekt wyposażony został w sześć tablic do gry w koszykówkę, bramki oraz siatki, które na pewno przydadzą się przy zmaganiach w piłce siatkowej. Kosze zainstalowane zostały na specjalnych konstrukcjach, które automatycznie wysuwają się lub też składają, w zależności od uprawianej dyscypliny sportowej.

Odnowiona została mała sala gimnastyczna, w której pojawi się scena, a wszystko to za sprawą zajęć teatralnych, które będą się tam odbywać. Ponadto pojawił się nowy obiekt do gry w squosha. Szyby, które oddzielają widownię od boiska robią pozytywne wrażenie. Zbliżając się do nich mich można odnieść wrażenie, że całe pomieszczenie stanowi jedność.

Już w najbliższych dniach uczniowie chojnowskiej „czwórki” pojawią się na nowej sali. Mamy nadzieję, że jakość jaka pojawiła się w SP4 nie zawiedzie ich oczekiwań.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.