Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Chojnowianka powalczy o kolejne zwycięstwo. Jutro zagramy z Włókniarzem Mirsk.

Autor Maciek
Data utworzenia: 14 listopad 2014, 14:42 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowianka powalczy o kolejne zwycięstwo. Jutro zagramy z Włókniarzem Mirsk.

Bardzo ważny sprawdzian czeka piłkarzy Ireneusza Chrzanowskiego. Chojnowianka w sobotę o godzinie 15:00 zmierzy się z Włókniarzem Mirsk. Nasz rywal nie spisuje się za dobrze w tegorocznych rozgrywkach IV ligi dolnośląskiej. Goście, którzy pojawią się na murawie w Chojnowie zajmują obecnie trzynastą pozycję w tabeli. Ich statystyki nie są imponujące, bowiem ekipa z Mirska przegrywała dziesięciokrotnie, jeden raz zremisowała i zaliczyła trzy zwycięstwa.

Biało niebiescy niestety nie pokazali niczego więcej niż nasi rywale. Chojnowianka przy jednej wygranej, trzech remisach zaliczyła dziesięć porażek. Mamy natomiast identyczny stosunek bramek strzelonych do straconych, a wynosi on 14 do 40. Zatem obie ekipy mają problemy w defensywie, a linia ataku nie spisuje się tak jak powinna.

Liczymy jednak na to,  że Chojnowianka zmobilizuje się w ostatnich kolejkach i pokaże, że beniaminek też może osiągać dobre rezultaty. Podopieczni Ireneusza Chrzanowskiego przystąpią do sobotniego pojedynku w pełnym składzie. Zarówno defensywa jak i ofensywa będzie mogła pokazać się z jak najlepszej strony. Jeśli wszystko pójdzie jak należy jest szansa na odbicie się od dna tabeli. Tracimy zaledwie dwa oczka do trzeciej od końca Nysy Zgorzelec.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na jutrzejsze spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 14:00. Boczne boisko przy Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Walka o punkty nadal trwa.

 


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform