Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Czarni Rokitki - Orla Wąsosz. Mecz na szcycie już w najbliższą niedzielę!

Autor Maciek
Data utworzenia: 14 listopad 2014, 12:45 Wszystkich komentarzy: 0


Czarni Rokitki - Orla Wąsosz. Mecz na szcycie już w najbliższą niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę na murawie pojawią się podopieczni Mirosława Dragana. Czarni Rokitki rozegrają jeden z najtrudniejszych spotkań ligowych. Rywalem będzie wicelider klasy okręgowej – Orla Wąsosz. Nasz niedzielny oponent spisuje się wyśmienicie w obecnej rundzie. Ekipa z Wąsosza zebrała do tej pory 28 punktów, z czego zaliczyła osiem zwycięstw, cztery remisy przegrywając zaledwie jeden raz.

Niedzielna rywalizacja będzie na pewno zacięta. Mirosław Dragan zapewne wybierze optymalne ustawienie drużyny specjalnie pod ten mecz. Na pewno nie będzie łatwo. Rokitki w ostatnich dwóch spotkaniach ligowych zgromadziły zaledwie jeden punkt. Sparta Grębocice zaskoczyła naszych piłkarzy ogrywając ich 2:0, w niespełna dwa dni później, po dobrym meczu, zremisowaliśmy ze Chocianów 2:2.

Najbliższa niedziela będzie nie lada sprawdzianem dla piłkarzy Mirosława Dragana, którzy będą walczyć o pierwszą trójkę klasy okręgowej. W przyszłym tygodniu rozegramy ostatnią kolejkę rundy jesiennej, w której rywalem będzie Kuźnia Jawor. Pozostały nam zatem dwa spotkania. Jeśli wszystko pójdzie dobrze mamy spore szanse zakończyć pierwszą część sezonu w czołówce tabeli.

Liczymy na to, że Czarni Rokitki wrócą do bardzo dobrej dyspozycji na ostatnie dwa spotkania ligowe i zdobędą komplet punktów. Orla Wąsosz będzie na pewno bardzo wymagającym rywalem. Czy Czarni zdobędą komplet punktów? Wszystkiego dowiemy się już w najbliższy weekend. Start, 16-11-2014 niedziela godzina 11:45.

Życzymy powodzenia!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform