Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Kolejka Gminnej Ligi Piłki Siatkowej za nami!

Autor Adam Piróg
Data utworzenia: 12 listopad 2014, 09:02 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejka Gminnej Ligi Piłki Siatkowej za nami!

W ubiegłą sobotę, na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Krzywej, rozpoczęły się rozgrywki XIII edycji Gminnej Ligi Piłki Siatkowej, organizowanej przez Zrzeszenie LZS na zlecenie Urzędu Gminy Chojnów.

W sezonie 2014/15 do rozgrywek przystąpiło aż zespołów:

- Zryw Stary Łom

- Czarni Rokitki

- Jerzmanka Jerzmanowice I

- Czernikowice

- LZS Gołocin

- Grom Groble

- Jerzmanka Jerzmanowice II

- Biskupin

Niestety w ostatniej z rozgrywek wycofała się ekipa Mewy Goliszów, jednak na ich miejscu pojawiły się dwa nowe zespoły: Bisuk.Dwa ostatnie to nowe, debiutujące dopiero w GLPS zespoły. Pomimo tego cieszy tendencja wzrostowa, gdyż w ubiegłym roku w rozgrywkach uczestniczyło 7 zespołów.

W pierwszej kolejce, odbyły się wszystkie zaplanowane mecze. Czarni Rokitki bez trudu pokonali Grom Groble 3:0.

Pewną niespodzianką był wynik drugiego meczu, w którym Czernikowice pokonały beniaminka z Biskupina, jednak ten urwał seta doświadczonemu zespołowi, zatem spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

W trzecim spotkaniu coraz lepiej prezentująca się młoda ekipa z Gołocina uległa finalnie Ur-Pal-owi Zryw Stary Łom 3:0, mimo iż zespół mistrzów z powodu kontuzji kluczowych zawodników musiał wystąpić w pięcioosobowym składzie. Brawa dla Gołocina, gdyż spotkanie nie było jednostronnym widowiskiem, a młodzi zawodnicy skrzętnie wykorzystywali niepełną frekwencję Starego Łomu. Tym samym był to najbardziej wyrównany i emocjonujący mecz 1. kolejki.

Ostatnim spotkaniembyły derby jerzmanowickich zespołów. Jerzmanka I spotkała się z Jerzmanką II. 3:0 -ten wynik był nie trudny do przewidzenia, choć trzeci set, dzięki waleczności nowego zespołu, skończył się wygraną Jerzmanki I na przewagi.

Z powodu wyborów, rozgrywki II kolejki odbędą się wyjątkowo w sali SP w Rokitkach, zainteresowanych tą dyscypliną sportu serdecznie zapraszamy do kibicowania.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform