Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Kolejny sukces chojnowianina. Łukasz Sypień gościem VIP na Gali MTV EMA 2014 w Glasgow

Autor admin
Data utworzenia: 07 listopad 2014, 10:23 Wszystkich komentarzy: 11


Kolejny sukces chojnowianina. Łukasz Sypień gościem VIP na Gali MTV EMA 2014 w Glasgow

Łukasz Sypień znalazł się w gronie trzech zwycięzców konkursu zorganizowanego przez ogólnopolski portal afterparty.pl. Do wygrania były 3 podwójne zaproszenia na galę MTV EMA 2014, która odbędzie się 9 listopada w Glasgow. Nagroda obejmuje przelot w obie strony, zakwaterowanie, opiekę na miejscu, wstęp na czerwony dywan imprezy, wejście na galę oraz afterparty.

Zadaniem uczestników konkursu było opisanie występu, który w 20-letniej historii MTV EMA zrobił na nich największe wrażenie. Swój wybór należało uzasadnić w pięciu zdaniach. Łukasz opisał występ Beyonce, która będzie jedną z gwiazd niedzielnej gali.

Dla Łukasza- studenta filologii angielskiej to wydarzenie ma szczególne znaczenie. Po raz pierwszy zagości na Wyspach Brytyjskich, dzięki czemu będzie miał szansę połączyć dwie pasje- muzyczną i językową.

Transmisję z 21. edycji imprezy będzie można obejrzeć w niedzielę o 21:00 na antenie MTV.

„Po raz kolejny spełniło się moje marzenie. To dowód na to, że nie wolno przestawać marzyć. Jak wrócę podzielę się wrażeniami na portalu, który w ostatniej chwili złapał mnie przed odlotem. Pozdrawiam wszystkich czytelników.”




Komentarze

Po raz kolejny dzięki Łukaszowi Sypniowi o Chojnowie robi się głośno w Polsce i nie tylko. Niestety nie jest to zasługa naszych władz. Mam nadzieje, że chojnowianie wezmą to pod uwagę wrzucając głos do urny
zgłoś komentarz
Czego się czepiasz -to jest już nudne .
zgłoś komentarz
Że co? Jak wygram wycieczkę w loterii to tez napiszecie?
zgłoś komentarz
to wcale nie jest nudne a niestety prawdziwe. "władza" nie ma tu żadnej zasługi. Tak jak z bokserami. Po prostu nie interesują się tym. Również wezmę to pod uwagę. Ślepych trzeba oddać do leczenia.
zgłoś komentarz
Tekst kompletnie bez sensu, opanujcie się, błagam. Łukasz jedzie na wycieczkę -- zróbmy z tego artykuł. To już nawet nie jest śmieszne. W komentarzach ktoś pisze, że władza nie ma w tym żadnej zasługi. Owszem, nie ma. Ktoś potrafi uzasadnić, z jakiego powodu miałaby mieć lub dlaczego w jakikolwiek sposób miałaby ingerować w wydarzenia opisane w "artykule"?
zgłoś komentarz
moze oplacic mu lot? haha. nie no... wycieczka Lukasza naprawde mnie nie interesuje natomiast bardzo zastanawia to, czemu nie wystapil z zespolem na Dniach Chojnowa. rozmawialem z nim i mowil, ze bardzo sie o to staral i dla miasta w ktorym mieszka wraz z kolegami z zespolu zagraliby za bardzo male pieniadze i zrobili support Pectusowi. ponoc zostali olani przez MOKSiR
zgłoś komentarz
Yyy...o co chodzi? Przecież on wygrał wycieczkę. Na prawdę nie macie o czym pisać?
zgłoś komentarz
Nawet pudelek takimi pierdołami się nie zajmuje. Co to za sukces w karierze wygrać konkurs z biletami? Serio to takie wielkie osiągnięcie? Jeżeli on ma tak "rozsławiać" Chojnów to już wole się nigdy publicznie nie przyznawać, że mieszkam w tym samym mieście co tacy troglodyci.
zgłoś komentarz
Gratulacje każdy suces chojnowianina należy dostrzegać!
zgłoś komentarz
A kim jest ten Sypień? Przepraszam, ale może jest to dziedzina, którą się nie interesuję, ale faktycznie nie wiem, kim jest ten młody człowiek. Ale nawiasem mówiąc to też nie, rozumię, dla czego miasto jest winne, że co nie pomogli mu wyjechać, czym ten człowiek zasłużył sobie na specjalne traktowanie? itd. itp......
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.