Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Charytatywny Turniej Bokserski w Chojnowie. Niedziela, godzina 16:00. Zapraszamy!

Autor Maciek
Data utworzenia: 07 listopad 2014, 11:42 Wszystkich komentarzy: 1


Charytatywny Turniej Bokserski w Chojnowie. Niedziela, godzina 16:00. Zapraszamy!


Cała niedziela będzie obfitowała w wydarzenia sportowe. Już o 11:00 na murawie pojawią się piłkarze Chojnowianki, dwie godziny później w Rokitkach odbędzie się mecz Czarnych. Na tym jednak nie koniec, nie tylko piłka nożna będzie brylować. Otóż do Chojnowa przyjadą bokserzy z Czech, Ukrainy oraz jedni z najlepszych w Polsce. Nie zabraknie oczywiście podopiecznych Arkadiusza Lewandowskiego, którzy znakomicie prezentują się na arenie zarówno krajowej, jak i międzynarodowej.

Wszystko to za sprawą Turnieju Bokserskiego, który odbędzie się w Hali Sportowej przy ul. Matejki. Jego początek zaplanowany jest na godzinę 16:00. Podczas tej imprezy sportowej nie sami bokserzy będą najważniejsi. Cała gala została przygotowana z myślą o małym Oliwierze Rynkal, który boryka się ze sporymi problemami zdrowotnymi.


Wstęp to symboliczne 10zł. Cała zebrana suma zostanie przekazana na poczet leczenia młodego chłopca. Jest to już druga tego typu impreza charytatywna w Chojnowie związana bezpośrednio z boksem. Wszyscy chyba pamiętają wielką galę boksu z której dochód przeznaczony został na pomoc Blance Kuliniak. Wtedy to w Hali Sportowej pojawiło się przeszło pół tysiąca osób. Chojnów nie zawiódł, mamy nadzieję, że i tym razem nie zawiedzie.


Podczas niedzielnego turnieju nie zabraknie na pewno emocji sportowych. W ringu zobaczymy medalistów Polski, zdobywców Pucharu Polski czy też reprezentantów naszego kraju w tej dyscyplinie sportowej. Odbędą się pojedynki z udziałem Łukasza Niemczyka w wadze lekkiej czy też Kamila Mroczkowskiego w wadze ciężkiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chojnowian, którym nie jest obojętny los młodego Oliwiera. Wesprzyjmy tą szczytną inicjatywę i pojawmy się na Turnieju Bokserskim.

Hala Sportowa przy ul. Matejki 1, godzina 16:00.

Przypomnijmy, co działo się ostatnio. W niedzielę będzie podobnie zatem zachęcamy do udziału.Komentarze

Inicjatywa godna naśladowania!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.