Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Zaproszenie na wykład Ilony Antoniszyn - Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki

Autor UG Chojnów
Data utworzenia: 06 listopad 2014, 17:58 Wszystkich komentarzy: 0


Zaproszenie na wykład Ilony Antoniszyn - Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki

Wójt Gminy Chojnów zaprasza na wykład Ilony Antoniszyn - Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki pn. „Przyszłe okresy programowania na lata 2014 – 2020”. Wykład odbędzie się 7 listopada 2014 r. o godz. 14.00 w Domu Schrama w Chojnowie.

Podczas wykładu Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki przedstawi korzyści, jakie nastąpią wraz z wdrożeniem nowego okresu programowania na lata 2014-2020. Zbliżająca się nowa perspektywa programowa na lata 2014-2020 przyniesie wiele nowych możliwości dla przedsiębiorców, którzy oczekują wsparcia udzielonego z Funduszy Europejskich. Pojawią się nowe propozycje konkursowe i możliwości dofinansowań dla działalności gospodarczych.

Przed rozpoczęciem wykładu nastąpi uroczyste podpisanie umów o dofinansowanie z Samorządem Województwa Dolnośląskiego reprezentowanym przez Włodzimierza Chlebosza - Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz Jacka Kaszubę Zastępcę Dyrektora Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego z przedstawicielami samorządów:

- Marią Leśną Wójtem Gminy Złotoryja,

- Mieczysławem Kasprzakiem Wójtem Gminy Chojnów,

- Tomaszem Sybisem Wójtem Gminy Pielgrzymka.

Gminy otrzymają dofinansowanie na realizację inwestycji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Działanie 321 „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.