Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Program obchodów Święta Niepodległości w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 05 listopad 2014, 13:10 Wszystkich komentarzy: 4


Program obchodów Święta Niepodległości w Chojnowie

Znany jest tegoroczny program obchodów Święta Niepodległości w Chojnowie.

Obchody Święta Niepodległości rozpoczną się o godz. 11.30 złożeniem kwiatów i uroczystym wystąpieniem burmistrza pod obeliskiem przy ul. Chmielnej. W południe w kościele pw. Św. Ap. Piotra i Pawła odbędzie się msza św. w Intencji Ojczyzny. Zakończeniem obchodów będzie koncert "Tobie, Polsko" złożony z inscenizacji uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 i recitalu Dariusza Matysa. Koncert zaplanowany jest na godz. 13.30 w Domu Schrama.

Zapraszamy!


Komentarze

Znów burmistrz organizuje w państwowe święto mszę świętą i o zgrozo w intencji ojczyzny :) widać ma chłop powołanie tylko funkcję pomylił.
Przypomnę tylko art konstytucji RP.Polska Konstytucja potwierdza jego bezstronność w sprawach światopoglądowych i religijnych. Wyraźnie mówi o tym art. 25 ust. 2 Konstytucji RP, brzmiący: „Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę wyrażania ich w życiu publicznym”.
Jeśli ktoś ma ochotę poczytać o "zasługach" kościoła dla Polski proponuję wpisać w wujka google taką oto frazę "Kościół katolicki a rozbiory Polski"
zgłoś komentarz
gnidy tak mają że przypisują sobie wszawicę a prawda jest taka że wszawica jest z brudu

W temacie obecny burmistrz nie ma wstydu i bezczelnie wykorzystuje swoje stanowisko do politycznej agitacji i reklamowania wszem i wobec swojej osoby za publiczne pieniądze . Upadł na samo dno. Nigdy on nie zapraszał a przed wyborami ? to bezczelność . Dla pokazania o co chodzi prosty przykład - Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie zaprasza chojnowian .... Czy jest napisane że dyrektor tej szkoły radny zaprasza? panie obecny burmistrzu niech panu odczytają w urzędzie o co chodzi w tym komentarzu i proszę zamieścić sprostowanie poniżej ze jest inaczej. będziemy sikać po majtkach czytając .zgłoś komentarz
oj macie rację Janowi i jego drogiej damie sekretarzowej coś bardzo szkodzi. przeginają na maksa ze swoim zachowaniem. Tak jak oni potrafią wykorzystać stołki do swojej kampanii to nikt nie potrafi.
Zakładam, że jeśli burmistrz zaprasza to z pewnością wszystko organizuje duszą i ciałem nie rękoma innych. To zapewne on i pani sekretarzowa będę ustawiać nagłośnienie, rozstawiać krzesła, posprzątają po imprezie. Czy się mylę ale chyba nie bo ja jak zapraszam gości to cała organizacja od zakupów do posprzątania to moja robota.
zgłoś komentarz
Świetnie, że oglądniemy recital przygotowany przez sp4 i kandydata na radnego od pana Serkiesa. A czy takiej akademii akurat przed wyborami nie mogła przygotować inna szkoła np Sp 3 i kandydat na radnego z innego komitetu a może pzs przecież robią tydzień patriotyzmu. Nie nie mogli bo przecież trzeba robić swoim kampanię. On włodarzu i jego damo jesteście bardzo przewidywalni a wasze zachowanie jest żenujące. Dlaczego tylko nie wszyscy chcą to zrozumieć
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.