Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Koncertowy listopad w Kręgielni Play City

Autor Galeria Piastów
Data utworzenia: 05 listopad 2014, 10:53 Wszystkich komentarzy: 1


Koncertowy listopad w Kręgielni Play City

Kręgielnia Play City mieszcząca się na IV piętrze Galerii Piastów przygotowała interesującą listę wydarzeń na cały listopad w tym także koncerty, które mają stać się nie odłączną częścią oferty. Listopad to dwa koncerty w pierwszej i drugiej połowie miesiąca: Druga Strefa, czyli 3 mężczyzn i ona, oraz Future Folk ze Staszkiem Karpielem Bułecką jako frontmanem.

Koncert zespołu Druga Strefa odbędzie się już 8 listopada a rozpocznie się o godzinie 20:00. W zespole jest czworo wokalistów i jak sami o sobie mówią: są profesjonalistami, dla których muzyka jest jak powietrze. Oprócz projektu Druga Strefa, która zaserwuje znane covery, wszyscy członkowie zespołu udzielają się w innych projektach - jazzowych, bluesowych i rockowych. Wstęp bezpłatny.

Drugi koncert w listopadowym planie Kręgielni odbędzie się 22 listopada o godzinie 21:00. Future Folk to absolutna nowość na polskiej scenie muzycznej. Łączą muzykę taneczną z góralszczyzną. Stanisław Karpiel - Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin rodem z Zakopanego wnoszą typowe dla regionu elementy tradycji ludowej, a Matt Kowalsky wzbogaca całość o nowoczesne brzmienia. Bilety: 20 złotych do kupienia od 14 listopada w biurze Play City!

Wybierz swój koncert! Zapraszamy serdecznie!

www.parkplaycity.plKomentarze

słowo "nieodłączna" piszemy razem ;)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.