Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Sezon piłkarski prawdopodobnie potrwa dłużej. Chojnowianka rozegra dodatkowe mecze ligowe!

Autor Maciek
Data utworzenia: 04 listopad 2014, 09:46 Wszystkich komentarzy: 0


Sezon piłkarski prawdopodobnie potrwa dłużej. Chojnowianka rozegra dodatkowe mecze ligowe!

Kibiców piłki nożnej czeka nie lada niespodzianka jeszcze w tej rundzie. Otóż niemalże na pewno pierwszy mecz z rundy wiosennej zostanie przełożony jeszcze na tą część sezonu. Chojnowianka zagra przed własną publicznością z Widawą Bierutów. Na początku rozgrywek rywal ten zwyciężył z naszym klubem 1:0. Szybko pojawia się szansa na rewanż - miejmy nadzieję udany.

Na tym nie koniec. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że jeszcze w tym roku biało niebiescy rozegrają dwa dodatkowe mecze. Co najważniejsze będą to rozgrywki ligowe. Otóż wobec bardzo dobrych warunków atmosferycznych, w obawie iż wiosna może najeść później, rozważana jest opcja przełożenia nawet trzech pierwszych spotkań z rundy wiosennej na jesienną.

Informacje te nie są jeszcze w 100% potwierdzone, ale wszystko wskazuje na to, że staną się one faktem. Pogoda dopisuje, dlatego też warto powalczyć o punkty ligowe jeszcze teraz. Przedłużający się sezon na pewno nie będzie dobrą informacją dla samych zawodników, którzy na pewno już odczuwają jego trudy. - Zmęczenie jest, ale na pewno damy radę pociągnąć nawet jeszcze trzy dodatkowe spotkania. W zasadzie zimą przez krótką chwilę odpoczywamy, później nadchodzą treningi. W zamian za to, że teraz rozegramy dodatkowe mecze na wiosnę dłużej będziemy mieli okazję przygotowywać się do rundy - podkreślają sami zainteresowani. Kibice natomiast będą mieli powody do zadowolenia, gdyż zobaczą Chojnowiankę na żywo w akcji. - Pogoda jest zatem można grać. Choć szybko robi się ciemno uważam, że jeżeli informacja ta się potwierdzi będzie to dobre rozwiązanie. W ubiegłym roku musieliśmy przekładać spotkania ligowe z uwagi na warunki atmosferyczne - powiedział jeden z kibiców.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.