Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Podziękowanie dla wszystkich kibiców oraz kolegów z drużyny za bezinteresowną pomoc.

Autor Bartosz Haniecki
Data utworzenia: 30 wrzesień 2014, 13:51 Wszystkich komentarzy: 0


Podziękowanie dla wszystkich kibiców oraz kolegów z drużyny za bezinteresowną pomoc.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wszelką pomoc ze strony zarówno kibiców jak i samych zawodników. Dzięki Wam udało się zebrać 1060zł na leczenie mojej kontuzji kolana. Kibice naszego klubu niezmiernie mnie zaskoczyli swoją hojnością. Dziękuję serdecznie za to, że wspieracie mnie w tej trudniej sytuacji. Mam nadzieję, że szybko uda mi się powrócić do pełni sił i wspomóc drużynę w walce o punkty ligowe.

Ponadto wiem, że zawsze mogę liczyć na moich kompanów z drużyny. Nie zapomnieliście o tym, ile razem przeszliśmy i ile jeszcze możemy przejść. Dzięki za pomoc, która jest mi teraz potrzebna.

Dodatkowo z tego miejsca pragnę złożyć serdeczne podziękowanie anonimowemu sponsorowi, związanemu z klubem, który również wsparł moje leczenie kwotą 1500zł. Mam nadzieję, że szybko będę mógł Wam wszystkim się odwdzięczyć moją postawą na boisku.

W chwili obecnej wszystko przebiega zgodnie z planem. Obecnie oczekuję na termin zabiegu rekonstrukcji wiązadła krzyżowego w klinice w Poznaniu . I to dzięki Waszej pomocy , jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform