Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Konradówka i Piotrowice obchodziły dożynki (fotorelacja)

Autor admin
Data utworzenia: 29 wrzesień 2014, 14:49 Wszystkich komentarzy: 20


Konradówka i Piotrowice obchodziły dożynki (fotorelacja)
W ostatnią niedzielę września rolnicy wspólnie świętowali zakończenie plonów tym razem w pobliskim sołectwie Konradówa-Piotrowice. Dożynki połączone były tu ze świętem św. Michała, patrona tutejszego kościoła. O godzinie 13.00 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta. Starostami tegorocznych dożynek wiejskich byli Ewa Rąbkowska oraz Szczepan Tajchman. Po mszy zgromadzeni udali się korowodem na boisko gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Gospodynie imprezy przywitały zgromadzonych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele władz gminy, miasta, powiatu oraz województwa. Podczas dożynek na scenie wystąpił zespół "Kalinki" oraz "Słowiki" - lokalne zespoły folklorystyczne. W wir zabawy dożynkowej wprowadził wszystkich zespół Haward. Na gości czekała smaczna harcerska grochówka, pyszne domowe wypieki, stoiska gastronomiczne, dmuchane atrakcje dla dzieci oraz loteria fantowa. Konradówka wykazała się niesamowitą kreatywnością organizując loterię, w której fantami były głównie bogactwa pól i ogrodów. Szczęśliwcy wrócili do domu z kurą, kogutem czy królikiem. Do wygrania były także swojskie, domowe nalewki, przetwory, a także ziemniaki. Goście w rytmach muzyki zespołu Haward bawili się do późnych godzin nocnych.Komentarze

I znów wybory samorządowe przyćmiły prawdziwy powód - czyli święto plonów! Można wreszcie zwymiotować jak się widzi więcej "kandydatów" na metr kwadratowy niż prawdziwych rolników. Wójtowie, burmistrzowie, radni, przewodniczący najróżniejszych rad, starostowie itp. towarzystwo wywracające oczami za ewentualnymi wyborcami. No i obietnice, obietnice i jeszcze raz obietnice. CZYLI WYBORCZE OBIECANKI CACANKI! A wygrają ci, którzy obiecają najwięcej. Ja proponuję obiecać jeszcze: skocznie narciarską, metro, lotnisko, lodowisko, operę i cyrk! Nie, nie, nie przepraszam cyrk już jest. A nawet więcej- JEDEN WIELKI CYRK!!!
zgłoś komentarz
serkies sam bez bylej zony.co z tego ze po rozwodzie.mogla by sie poswiecic przed wyborami i pokazac z bylym mezem.stracic takie zrodlo finasowania.
zgłoś komentarz
kurde nikt miał nie wiedzieć o rozwodzie, teraz jan bedzie sie musiał tłumaczyć że to nie prawda choć to prawda. ale niefart ze wyszło. teresa za zadne pieniadze sie z nim nie pokaze. w razie co i tak pusci go z torbami. jan zmarszczył sie na zdjęciu jak trąba słonia gdy zobaczył swoją przeciwniczke w wyborach. słaby jest - psychicznie nie podoła.
zgłoś komentarz
Oj o Pakosowej to głośno w całym powiecie. Kobieta daje popis gdzie tylko może. Tonący brzytwy się chwyta.
zgłoś komentarz
Oj o Pakosowej to głośno w całym powiecie. Kobieta daje popis gdzie tylko może. Tonący brzytwy się chwyta.
,,Typowy kameleon",ZSMP,PZPR,PSL,SAMOOBRONA,SLD,Samorządność i Demokracja/ukryte SLD/i.....?
zgłoś komentarz
NOWA Kodeks wyborczy
Art. 111. § 1. Jeżeli rozpowszechniane [...] materiały wyborcze, w szczególności ]...]a także wypowiedzi lub inne formy prowadzonej agitacji wyborczej, zawierają informacje nieprawdziwe, kandydat lub pełnomocnik wyborczy zainteresowanego komitetu wyborczego ma prawo wnieść do sądu okręgowego wniosek o wydanie orzeczenia:
1) zakazu rozpowszechniania takich informacji;
2) przepadku materiałów wyborczych zawierających takie informacje;
3) nakazania sprostowania takich informacji;
4) nakazania publikacji odpowiedzi na stwierdzenia naruszające dobra osobiste;
5) nakazania przeproszenia osoby, której dobra osobiste zostały naruszone;
6) nakazania uczestnikowi postępowania wpłacenia kwoty do 100.000 złotych na rzecz organizacji pożytku publicznego.
§ 2. Sąd okręgowy rozpoznaje wniosek, o którym mowa w § 1, w ciągu 24 godzin w postępowaniu nieprocesowym.
zgłoś komentarz
Odebrałam jak zostało napisane. Za słowa pomawiające ponosi się odpowiedzialność - także za te w internecie, który wcale nie jest anonimowy. Pwnie wiesz, że każdy komputer ma swoje IP.
Dziś prawo obejmuje także takich, którzy z zacisza swojego domu hejtują cały świat bez opamiętania.
***
"Nie wiem kto jest praworządny, ja jestem prawożądny" S. J. Lec
zgłoś komentarz
Zastanawiające, dlaczego np. ja nie mogę usunąć z tej strony własnego wpisu? NOWA, jak myślisz? ;)
zgłoś komentarz
nowa to ktos z chojnow.pl albo zwiazany z nimi.obstawiam ze to piekna i inteligentna inaczej.niepelno sprytna.
zgłoś komentarz
Dziwne, że wydruk z dnia wczorajszego różni się od wydruku z dziś...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.