Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Pierwsze punkty juniorów starszych

Author: Maciek
Creation date: 29 September 2014, 13:55 All comments: 5


Pierwsze punkty juniorów starszych

W niedzielne popołudnie na chojnowskiej murawie pojawili się juniorzy starsi, którzy tym razem walczyli o ligowe punkty z Kłosem Moskorzynem . Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00. Podopieczni Bogdana Kozłowskiego bardzo dobrze wstrzelili się w ten mecz. Początek był bardzo wyrównany, żadna z ekip nie stworzyła zagrożenia pod bramką rywala. Jednak z minuty na minutę przewaga gości była coraz wyraźniejsza. Na pochwałę zasługuje nasza defensywa, która nie pozwalała rywalowi na zdobycie gola. Celne strzały, które padły w kierunku bramki strzeżonej przez Sokołowskiego zostały skutecznie wychwycone.

Końcówka pierwszej części gry bezwzględnie należała do rywali, którzy o mały włos nie zdobyli bramki otwierającej wynik spotkania. Do przerwy remisowaliśmy 0:0.

Na początku drugiej połowy, po kontuzji jednego z naszych piłkarzy, na murawie zameldował się Balicki. Ta zmiana była strzałem w dziesiątkę, gdyż Kamil w swojej pierwszej akcji zdobył gola. Chojnowianka przejęła inicjatywę na boisku, od 60 minuty nasza ekipa dominowała w grze. Dobra postawa biało niebieskich niestety nie przekładała się na zdobycie drugiego gola. Piłka kilkukrotnie, po naszych strzałach, mijała bramkę rywali. Taka nieskuteczna gra zemściła się na Chojnowiance. Około 80 minuty gry nasza defensywa straciła czujność, a Sokołowski zmuszony był wyjąć futbolówkę z siatki. Gol wyrównujący bardzo zmotywował naszych rywali, którzy do końca meczu nie oddali już inicjatywy na murawie.

Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 1:1. Kluczowym momentem tej rozgrywki było wprowadzenie Balickiego, który odmienił postawę naszej ekipy. Wczorajsze punkty były pierwszymi zdobytymi w tym sezonie. Wśród biało niebieskich zabrakło jedynie kontuzjowanego Bencala, który mamy nadzieję wkrótce wróci do drużyny. Do naszej ekipy po dłuższej przerwie wrócił Kuczyński.

Już za tydzień kolejne spotkanie ligowe, tym razem o punkty powalczymy z Płomieniem Radwanice.

Z niewiadomych powodów na wczorajszym meczu znowu zabrakło arbitrów. Sędzią głównym zawodów był Jerzy Zadora, boczni: Olewnik, Bałaj.

Skład: Sokołowski, Kuczyński, Kilkus, Fuławka, Warzocha, Olech, Pisarski, Krasoń, Kindel, Chudziak, Mastalerz.


Comments

30:0 j.młodszy k.s Chojnowianka przegrał z Polkowicami.Pobili rekord sprzed tygodnia,gdzie przegrali 22:0.
report comment
Rudziak podpowiada Prezesowej,a ta tworzy juniorów.Jej sie dziwić nie można ,bo kobieta,ale doradcy Rudziakowie to dopiero im pomysły.
report comment
Kolejny mecz bez sędziów to jakieś jaja...
report comment
30:0 j.młodszy k.s Chojnowianka przegrał z Polkowicami.Pobili rekord sprzed tygodnia,gdzie przegrali 22:0.
Ludzie co się dzieje?Przygotujcie,,taczki"i ...............trenerów j.mł.,j.,,0",młodzik!Wstydu nie macie!
report comment
Sędziowie byli w sobotę rano według terminarza OZPN Legnica ( dostępny jest na stronie OZPN Legnica ). Mecz był zaplanowany na 27 września godz 11:00. Rolą organizatora zawodów jest powiadomienie o terminie i miejscu rozgrywania zawodów a w tym przypadku KS Chojnowianka jest organizatorem. Przekładanie, kombinowanie doprowadza do tego że po raz kolejny sędziowie są w sobotę a mecz w niedzielę. Pytanie czy Chojnowianka nie robi tego specjalnie aby zaoszczędzić na 3 sędziach a płacąc 1 przygodnemu bo po prostu ich nie stać? Taki sposób nawet jest trafny bo sędziów przygodnych tzw krytykantów i podpowiadaczy którzy lepiej znają się na piłce od sędziów profesjonalnych jest wielu i mogą sędziować za wiadro jabłek czy czapkę śliwek np Pan Łysiak komentator, Nowak i inni których wystarczy raz przyjść i wyłapać. Nie będzie oskarżeń, wypaczonych wyników, dziwnych decyzji jak to zwykle oceniali sędziów Panowie krytykanci z boku.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.