Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Chojnowianka przywiozła punkt z Wielkiej Lipy!

Autor Maciek
Data utworzenia: 28 wrzesień 2014, 17:32 Wszystkich komentarzy: 1


Chojnowianka przywiozła punkt z Wielkiej Lipy!

Kolejne spotkanie ligowe z udziałem KS Chojnowianka przeszło już do historii. IV liga choć bardzo trudna, to jednak da się powalczyć o ligowe punkty. Nasz klub najpierw, w meczu wyjazdowym, urwał punkt Nysie Zgorzelec, dziś natomiast Sokołowi Wielka Lipa. Tuż po południu rozpoczęła się "batalia" o jakże cenne w wypadku Chojnowianki punkty ligowe.

Pierwsza odsłona gry była bardzo wyrównana. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę i nikt nie zamierzał odpuszczać rywalowi. Ekipa z Wielkiej Lipy była niemalże pewna zwycięstwa, gdyż patrząc na to co dzieje się w tabeli rozgrywek, Chojnów był raczej na straconej pozycji. Podopieczni Arkadiusza Palucha dziś grali bardzo dobrze w defensywie. Ta linia jest ostatnio najbardziej obciążana za osiągane wyniki. Dziś wszystko zagrało, ekipa Sokoła nie dała rady pokonać Pisarskiego, który powrócił pomiędzy słupki biało niebieskich. Obie ekipy w tej połowie walczyły raczej w środku pola. Zgromadzeni kibice nie byli zadowoleni z widowiska, gdyż brakowało strzałów na obie bramki.

Druga odsłona spotkania była już bardziej zacięta. Zarówno Sokół, jak i Chojnowianka dążyły do zdobycia pierwszego gola. Na brak szczęścia mogli narzekać gospodarze, którzy zmarnowali dwukrotnie stu procentową sytuację. Biało niebiescy walczyli do końca, jednak nie było łatwo pokonać goalkeepera z Wielkiej Lipy. Pomimo tego, że obie ekipy walczyły o każdą piłkę i zdobycie gola sztuka ta nie udała się nikomu. Finalnie mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Dzięki dobrej postawie Chojnowianka wywalczyła dziś swój drugi punkt w IV lidze dolnośląskiej.

Jednak chcąc myśleć o pozostaniu w obecnej klasie rozgrywkowej podopieczni Arkadiusza Palucha muszą mobilizować się jeszcze bardziej i zdobywać więcej punktów. W chwili obecnej biało niebiescy zajmują ostatnią pozycję w lidze ze stratą jednego oczka do GKS`u Kobierzyce. Już za tydzień rywalizować będziemy z siódmym w tabeli Orłem Ząbkowice Śląskie.

Skład KS Chojnowianka: Pisarski, Grządkowski, Górski, Rudziak, Baszczak, Ziembowski, Polański, Jędrusiak, Kowalczyk, Serkies, Iwaniak. Na murawie ponadto pojawił się powracający do pełni sił Jarosław Rajczakowski.


Komentarze

gratulacje . dobry wynik przed następnymi meczami. Fajne zdjęcia i fotorelacja portalu . znaczy jej brak. Taki wielki portal a nie stac ich na pojechanie na mecz. do rokitek dojadą.... chyba bida w portalu przed wyborami zaciskaja pasa
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.