Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Kolejne zwycięstwo Czarnych Rokitki. Gut nie zwalnia tempa strzeleckiego.

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 wrzesień 2014, 19:25 Wszystkich komentarzy: 2


Kolejne zwycięstwo Czarnych Rokitki. Gut nie zwalnia tempa strzeleckiego.

Kolejne spotkanie z udziałem Czarnych Rokitki za nami. Dziś rywalizowaliśmy z GKS`em Męcinka, który bardzo dobrze spisuje się w tegorocznych rozrywkach klasy okręgowej. Nasi piłkarze, z nastawieniem na zwycięstwo, pojawili się na murawie. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmiał punktualnie o godzinie 16:00.

Ku zaskoczeniu ekipy z naszej gminy Męcinka ruszyła do konstruowania gry w ataku. Rywale bardzo dobrze radzili sobie szczególnie na prawym skrzydle. Z minuty na minutę Czarni starali się przejąć inicjatywę na murawie. Nie było to jednak dziś takie proste. GKS odważnie ruszył do napadu. Kilkoma dobrymi interwencjami popisał się Andruszko, który ratował Rokitki z opresji. Goście zdołali nawet zaliczyć poprzeczkę. Taka gra nie podobała się Mirosławowi Draganowi, który cały czas starał się kreować grę z miejsca przeznaczonego dla szkoleniowca. Od 30 minuty spotkania Czarni przejęli inicjatywę w grze. Dwukrotnie mogliśmy pokonać goalkeepera rywali, brakowało jednak nieco szczęścia. Dopiero Szymon Gut znalazł receptę na dobrze spisującego się bramkarza Męcinki w 35 minucie i tym samym otworzył wynik spotkania. Do przerwy prowadziliśmy 1:0.

Druga odsłona gry należała już tylko do jednej drużyny - drużyny Rokitek. Czarni tuż po rozpoczęciu gry ruszyli do napadu. Na linii pola karnego sfaulowany został Gut, który zamienił rzut wolny na kolejnego gola. Czarni wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Około 20 minuty spotkania Gut mógł zaliczyć klasycznego hattricka, jednak przestrzelił futbolówkę tuż nad poprzeczką. Do końca meczu Czarni kontrolowali jego przebieg nie oddając rywalowi pola gry. Stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji po których powinny paść bramki, zabrakło jednak nieco skuteczności. Finalnie zwyciężyliśmy 2:0 i tym samym umocniliśmy się w tzw. "czubie" tabeli.

Skład Czarnych Rokitki: Andruszko, Białek, Pachura D., Płachta, Bencal, Szydełko, Grudziński, Wrotny, Pachura K. Gut, Bernat.

Serdecznie gratulujemy!!!Komentarze

Świetnie, że jeździ Pan na te wszystkie mecze Panie Redaktorze.
Mam jeszcze małą uwagę/podpowiedz: klasycznym hattrickiem określa się zdobycie trzech goli przez tego samego zawodnika w trakcie jednej połowy spotkania, nie oddzielone od siebie żadnym golem zdobytym przez innego zawodnika.
Życzę aby nie zabrakło Panu zapału na kolejne relacje z meczów!
zgłoś komentarz
Dziękuję za cenną uwagę.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.