Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Czy Chojnowianka przerwe fatalną serię porażek? Zapowiedź meczu

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 wrzesień 2014, 07:38 Wszystkich komentarzy: 0


Czy Chojnowianka przerwe fatalną serię porażek? Zapowiedź meczu

Kolejna szansa na ligowe punkty pojawia się dla naszego Klubu Sportowego Chojnowianka. Wszystko to za sprawą kolejnego meczu, w którym zmierzymy się z Sokołem Wielka Lipa. Rozgrywka odbędzie się na wyjeździe, w niedzielne popołudnie. Biało niebiescy pojawią się na murawie punktualnie o godzinie 13:00.

Mamy nadzieję, że tym razem uda nam się przywieźć komplet punktów, które są nam niezbędne, jeśli chcemy myśleć o utrzymaniu w IV lidze. Choć chojnowski klub nie spisywał się zbyt dobrze od początku sezonu to w końcu musi nadejść ten moment kiedy nasi piłkarze „przebudzą” się i wrócą do dobrej dyspozycji. Ostatni mecz ligowy z rezerwami Miedzi Legnica był bardzo trudny, biorąc pod uwagę fakt, że Miedzianka wygrała wszystkie siedem spotkań, to przegrana nie jest powodem do zmartwień.

Liczymy, że nasi piłkarze w końcu „przełamią” się i zdobędą komplet punktów. Wygrana na pewno podwyższy morale drużyny, które jest bardzo niskie. Chojnowianka Chojnów obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli rozgrywek z dorobkiem zaledwie jednego punktu. GKS Kobierzyce ma nad nami zaledwie dwa punkty przewagi, zatem już w niedzielę pojawi się pierwsza szansa na odbicie od dna tabeli.

Życzymy powodzenia!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform