Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Czarni Rokitki powalczą o pierwszą trójkę klasy okręgowej. Zapowiedź meczu

Autor Maciek
Data utworzenia: 26 wrzesień 2014, 10:29 Wszystkich komentarzy: 0


Czarni Rokitki powalczą o pierwszą trójkę klasy okręgowej. Zapowiedź meczu

Już jutro w Rokitkach odbędzie się kolejne spotkanie ligowe z udziałem Czarnych. Ekipa z naszej gminy, wypoczęta z powodu braku spotkania pucharowego, przystąpi do rywalizacji o ligowe punkty. Rywalem będzie dobrze spisująca się drużyna GKS`u Męcinka. Goście, którzy zawitają jutro do Rokitek mają bardzo dobry stosunek bramkowy. Do tej pory udało im się strzelić piętnaście goli tracąc zaledwie sześć. Czarni mają nieco gorszy bilans, choć remisowy bo strzeliliśmy dwanaście i straciliśmy dwanaście bramek to nie jest on dobry z uwagi na luki w defensywie.

Podopieczni Mirosława Dragana będą musieli bardzo uważać w destrukcji, aby nie tracić kolejnych goli. Na dzień dzisiejszy wszystko wygląda dobrze, jedynie kontuzjowani Metanowski i Żymańczyk nie pojawią się wyjściowej jedenastce. Poza nimi wszyscy piłkarze są gotowi do gry. Pomiędzy słupkami na pewno pojawi się Jakub Andruszko, którego transfer okazał się strzałem w dziesiątkę z uwagi na problemy z kostką Żymańczyka.

Już jutro o godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie z udziałem Czarnych Rokitki, którzy liczą na kolejne trzy punkty w lidze. W chwili obecnej zajmujemy dobre szóste miejsce tuż za GKS`Em Męcinka. Zwycięstwo na pewno umocni naszą pozycję w tabeli ligowej. Warto dodać, że do drugiej Iskry Księgnienice brakuje nam jedynie trzech „oczek”

Liczymy na dobry występ Czarnych i pewne zwycięstwo.

Życzymy powodzenia!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.