Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Szkółka Piłkarska Stefana Stala z wizytą w Parku Wrocławskim

Autor Maciek
Data utworzenia: 23 wrzesień 2014, 11:10 Wszystkich komentarzy: 1


Szkółka Piłkarska Stefana Stala z wizytą w Parku Wrocławskim

W miniony weekend Szkółka Piłkarska Stefana Stala po raz kolejny aktywnie spędzała czas. Tym razem prowadzący zabrał swoich podopiecznych do lubińskiego Parku Wrocławskiego. Dzieci bawiły się w najlepsze, nie zabrakło zwiedzania, odwiedzin u zwierząt i co najważniejsze zobaczenia olbrzymich replik dinozaurów. Ta ostatnia atrakcja dostarczyła młodym adeptom futbolu chyba najwięcej radości. Dzieci nie chciały wręcz odejść od prehistorycznych stworów.

Wraz z młodymi piłkarzami w Parku Wrocławskim pojawili się rodzice, którzy towarzyszyli swoim pociechom podczas tego dnia wolnego od gry w piłkę nożną. Stefan Stal już po raz kolejny pokazuje, że prowadzenie szkółki piłkarskiej to nie tylko bieganie za futbolówką, a także dobra zabawa. Po ciekawym zakończeniu wakacji "U Babuni" przyszedł czas na kolejne atrakcje. - Futbol warto urozmaicać, moi podopieczni są jeszcze bardzo młodzi i na tym etapie nie można prowadzić tylko treningów. Takie zajęcia trzeba od czasu do czasu zamienić na inną dobrą zabawę. Dzięki takim wypadom rodzinnym lepiej się poznajemy i mamy możliwość porozmawiać. Te spotkania przekładają się później na lepszą atmosferę podczas prowadzonych zajęć - podkreśla Stefan Stal.

Co będzie dalej. Nie wiadomo. Pewne jest jedno. Szkółka Piłkarska Stefana Stala na pewno nie jest nudna i monotonna. Do tej pory dzieci są bardzo zadowolone i szczęśliwe z gry właśnie tutaj.
Komentarze

Pan Burmistrz chciał uszczęśliwić dzieci wprowadzając opłatę 70zł.Szkółka Stala działa nieodpłatnie.Mogłoby to być przy Chojnowiance,ale burmistrz i Pani Prezes szukają szczęśścia w postaci Bartczaka za 70 zł.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.