Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Dzieci walczyły o każdy centymetr boiska. Chojnowianka z podwójnym podium!

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 wrzesień 2014, 22:26 Wszystkich komentarzy: 0


Dzieci walczyły o każdy centymetr boiska. Chojnowianka z podwójnym podium!

Dzisiejszy poranek bezwzględnie należał do najmłodszych piłkarzy. O godzinie 11:00 na chojnowskim Orliku rozpoczął się Turniej Piłki Nożnej. Dzieci z wielkim entuzjazmem przystąpiły do rozgrywek. Widać było sporo radości i poddenerwowania które towarzyszyło każdej potyczce. Zawody sportowe zostały zorganizowane przez KS Chojnowianka Chojnów. Do rywalizacji przystąpiło sześć ekip piłkarskich w tym dwie z naszego miasta. Podopieczni Łukasza Kurczaka podzieleni zostali na dwie drużyny o nazwach Chojnowanka I oraz Chojnowanka II. Do rozgrywek przystąpiły: Sokół Krzywa, Arkon Przemków, Zamet Przemków oraz Kryształ Chocianowiec.

Każdy z piłkarzy, którzy pojawili się dziś na Orliku dostał szansę gry. Szkoleniowcy nie zważając na rezultaty dali powalczyć wszystkim. Pogoda dopisała, ciepłe powietrze i przebijające się słońce nie przeszkadzały małym adeptom futbolu w walce i zdobywaniu bramek. Na Orliku pojawiło się wielu kibiców. Rodzice, wujkowie ciocie, dziadkowie dzielnie wpierali swoich piłkarzy. Taka forma spędzania wolnego czasu na pewno motywuje najmłodszych do ciężkiej pracy.

Podopieczni Łukasza Kurczaka spisali się dziś wyśmienicie. Chojnowianka podzielona na dwie ekipy zajęła dwa miejsca podium: odpowiednio pierwsze oraz trzecie. Jest to bardzo dobry wynik i dobry prognostyk na przyszłość. Tabela końcowa dzisiejszego turnieju Orlików z rocznika 2004 przedstawia się następująco:

1. Chojnowianka Chojnów I

2. Sokół Krzywa

3. Chojnowianka Chojnów II

4. Arkon Przemków

5. Kryształ Chocianowiec

6. Zamet Przemków


Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.