Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Mrówka budująca pomysły

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 27 sierpień 2014, 07:17 Wszystkich komentarzy: 2


Mrówka budująca pomysły
Już od ponad roku w naszym mieście funkcjonuje popularna wśród chojnowian –"Mrówka". Owy market jest członkiem Grupy Polskich Składów Budowlanych, która działa na rynku od 14 lat i jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza ponad 330 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 415 składach budowlanych, w 175 marketach PSB-Mrówka oraz w 30 centrach handlowych PSB-Profi. Jedną z takich firm jest "Cieśla Market". Historia tego przedsiębiorstwa sięga lat '90, kiedy to trzech braci założyło spółkę BZM Cieśla i rozpoczęło działalność w branży budowlanej. Swój początek firma miała w Kraśniku Dolnym, gdzie obecnie znajduje się siedziba firmy, z czasem kolejne hurtownie powstały w Bolesławcu oraz Nowogrodźcu przy okazji rozwijając także transport międzynarodowy. W roku 2013 spółka wchodząc w skład Grupy PSB otworzyła w Chojnowie market zatrudniając w ponad 99% pracowników zamieszkujących Chojnów oraz bliskie okolice.W chojnowskiej Mrówce każdy znajdzie coś dla siebie. Market wyposażony został w kilka działów, które docelowo mają zapewnić konsumentom wszystko to czego potrzebują. Zróżnicowany asortyment został podzielony na następujące sektory: budowlany, sanitarny, elektryczny, ogród zewnętrzny, farby, dział dekoracyjny, motoryzacyjny, wystrój wnętrz, AGD, artykuły szkolne, technika zamocowań i elektronarzędzia, drzwi, panele, glazura. Szczególnie warto zwrócić uwagę na dział obsługi inwestycji, który oferuje pomoc przy obsłudze inwestycji, rzetelną obsługę firm wykonawczych, realizację zamówień indywidualnych, wyceny pod przetargi i budowy, projekty domów oraz program "Buduj dom z PSB". Koneserom swojskich wyrobów polecamy dział "Zrób to sam", w którym znajdą Państwo artykuły niezbędne do przygotowania uzdrawiającej nalewki na własne potrzeby czy degustacji wina. Pomyślano także o działkowiczach oraz rolnikach poprzez stworzenie bogatej oferty nawozów i środków ochrony roślin.Ponad 30 osób zatrudnionych w markecie troszczy się o zadowolenie klientów zapewniając fachową obsługę techniczną oraz wycenę materiałów budowlanych niezbędnych do budowy lub remontu. Ekspedienci dbają o bogatą ekspozycję artykułów budowlanych i nie tylko. Na miejscu dostępny jest także transport, w tym również samochodem samowyładowczym HDS. Przy zakupach wielkogabarytowych pracownicy marketu oferują pomoc przy ich załadunku. Na życzenia klienta realizowane są także specjalne, indywidualne zamówienia dotyczące wymarzonego koloru ściany. Nie trzeba się także martwić o pełny portfel, gdyż poza płatnością w gotówce, sklep prowadzi sprzedaż ratalną oraz oferuje płatność kartami płatniczymi. Od 1 lipca bierze także udział w największym programie bonusowym w Polsce PAYBACK.


W chwili obecnej w markecie trwa posezonowa wyprzedaż letnia, gdzie znajdziemy między innymi huśtawki, baseny, namioty czy parasole w bardzo atrakcyjnych cenach. To jest ten czas, kiedy w przystępnej cenie możecie Państwo urządzić swój wymarzony ogród.


Sklep prowadzi kolportaż miesięcznej gazetki reklamowej, która zawiera aktualne promocje. Dlatego zachęcamy do przejrzenia najbliższej gazetki promocyjnej, która ukaże się już 5 września i obowiązywać będzie do 21 dnia miesiąca. Znajdą tam Państwo kolejne artykuły promocyjne w atrakcyjnych cenach.

Market Mrówka znajduje się w Chojnowie przy ul. Zielonej 2.


Godziny otwarcia :

Poniedziałek - Piatek. 8.00 – 20.00

Sobota 8.00 – 18.00

Niedziela 10.00- 16.00Serdecznie zapraszamy!
W naszym markecie znajdą Państwo wszystko co potrzebne
do budowy i remontu domu.
Urządzanie ukochanych „czterech kątów” będzie z nami
bajecznie proste,
a Państwa ogród zmieni się nie do poznania!Komentarze

Wystarczy numer telefonu poszukiwanej osoby, a już po chwili będziemy mieli jej położenie dokładnie oznaczone na mapie.
Wejdź na stronę... i sprawdź sam jakie to proste.
zgłoś komentarz
W Mrówce pracują najładniejsze ekspedientki ze wszystkich chojnowskich marketów. Dla mnie to ważne, bo wciąż nie mam dziewczyny, w związku z czym, często tam zaglądam, mimo, że mieszkanie mam odremontowane.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform