Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Chojnowianka wyrusza do Polkowic. Zapowiedź meczu

Autor Maciek
Data utworzenia: 26 sierpień 2014, 08:43 Wszystkich komentarzy: 13


Chojnowianka wyrusza do Polkowic. Zapowiedź meczu

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie ligowe KS Chojnowianka. Mecz, niestety znowu wyjazdowy, odbędzie się w Polkowicach. Lokalny KS już w ubiegłym sezonie rywalizował z Chojnowianką o punkty ligowe. Podopieczni trenera Palucha doskonale znają swojego przeciwnika. W chwili obecnej większość piłkarzy jest w pełnej gotowości go gry, zatem nasz szkoleniowiec nie będzie na pewno narzekał na kłopoty kadrowe. Najbliższe spotkanie będzie jednym z cięższych w tej rundzie, gdyż Polkowice wystąpią w podstawowym składzie, którego celem na ten sezon jest awans o klasę wyżej. – To będzie trudny i wymagający mecz. Musimy dać z siebie wszystko i powalczyć o kolejne punkty w lidze – podkreślają piłkarze.

Spotkanie trzeciej kolejki IV ligi dolnośląskiej odbędzie się już jutro o godzinie 17:00. Nasz rywal do tej pory spisuje się wyśmienicie w rozgrywkach, ekipa z Polkowic uzbierała komplet punktów. Biało niebiescy z kolei ulegli Widawie Bierutów i zremisowali w Zgorzelcu z lokalną Nysą. Nasi piłkarze stracili zaledwie dwie bramki, zatem widać spory progres w defensywie. W wyjściowej jedenastce na pewno nie zabraknie Mateusza Bartczaka, być może pojawi się Ireneusz Chrzanowski. Jak Arkadiusz Paluch ustawi naszą drużynę? Wszystkiego dowiemy się już jutro. Serdecznie zapraszamy na mecz.

Liczymy na dobry występ KS Chojnowianka i kolejne punkty ligowe.


Komentarze

Spotkanie na stadionie ,burmistrza z rodzicami to jego kolejna kompromitacja. Z małym wyjątkiem od poprzednich – ta jest wybitnie udana za co serdecznie gratuluję Janowi Serkiesowi i pozdrawiam go serdecznie jak i on pozdrawia mieszkańców. Prawie już były burmistrz właśnie wbił gwoździk do swojej trumienki. Jan Serkies „błagał” rodziców o jałmużnę dla najemników ale Ci okazali się być mądrzejsi od niego i olali go tak samo jak wcześniej olali Panią Prezes Członka. Bariera psychologiczna pomiędzy mieszkańcami a jego wysokością burmistrzem została przełamana. Ludzie zrozumieli że wcale nie muszą, ba , nawet nie chcą i nie będą płacić. Dlaczego zebranie prowadził burmistrz nie mający upoważnienia do takich działań ? Gdzie był zarząd ?
zgłoś komentarz
Dlaczego burmistrz Jan Serkies nie ogłosił na plakatach że zaprasza mieszkańców na stadion i tam będzie błagał o kasę ? Mógł rozłożyć scenę w mieście i w rynku na wprost kościoła wygłosić wszem i wobec swoją prośbinkę o pieniązki które naobiecywali najemnikom za grę ale nie. Oficjalna wersja w która już dawno nikt nie wierzy poza paroma mitomanami jest taka że w klubie nikt nie gra za pieniądze - hahahahha. Niestety Jan Serkies sromotnie się naciął na dezaprobatę jego działań. To nie pierwszy i nie ostatni prztyczek w zarozumiały nos. Ale musiało być mu głupio gdy ludzie pokazali mu jego miejsce w szeregu – a jak głupio będzie przed wyborami ?
zgłoś komentarz
W dwutysięcznej miejscowości potrafiono zebrać ekipę juniora,która ograła Chojnów liczący 14 tys ludzi.Czy w 14 tys Chojnowie brakuje wartościowej młodzieży.To chyba pierwszy taki sukces Rokitek no i wstyd dla prezesowej.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.