Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Czarni Rokitki zagrają na trudnym terenie. Czy passa będzie nadal trwać? Zapowiedź meczu

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 sierpień 2014, 08:13 Wszystkich komentarzy: 0


Czarni Rokitki zagrają na trudnym terenie. Czy passa będzie nadal trwać? Zapowiedź meczu

W jutrzejsze popołudnie na murawie pojawią się podopieczni Mirosława Dragana, którzy zaliczyli dosyć dobry mecz w ubiegłym tygodniu. Czarni Rokitki, bo on nich mowa, o godzinie 13:00 rozegrają bardzo trudne spotkanie na terenie rywala w Głogowie. Przeciwnikami będzie Chrobry II Głogów, który na domiar złego będzie mógł wzmocnić się kilkoma piłkarzami z pierwszej drużyny.

Czarni będą mieli bardzo trudne zadanie do wykonania. W wyjściowej jedenastce nie zabraknie Sebastiana Grudzińskiego, którzy w zeszłym tygodniu ukarany został czerwoną kartka. Trener Mirosław Dragan będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich piłkarzy. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Mateusza Sierpiny, który z powodów osobistych niewiele trenował.

Rokitki po piorunującej końcówce ubiegłego sezonu zaliczane są do najlepszych drużyn, które będą rywalizować w okręgówce. Czy uda się wywalczyć punkty na trudnym terenie, nie wiadomo. – Głogów jest bardzo dobrą drużyną, która na pewno będzie walczyła o punkty na własnym stadionie. Mecz będzie bardzo trudny, ale jak zwykle damy z siebie wszystko i postaramy się zagrać na miarę naszych możliwości – powiedział Bogdan Styrkowiec.

Życzymy powodzenia i zdobycia kolejnych punktów ligowych!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform