Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Zdziesiątkowana Chojnowianka po dobrej grze uległa Widawie Bierutów

Autor Maciek
Data utworzenia: 17 sierpień 2014, 19:29 Wszystkich komentarzy: 4


Zdziesiątkowana Chojnowianka po dobrej grze uległa Widawie Bierutów

Pierwsze spotkanie w IV lidze w wykonaniu KS Chojnowianka wypadło bardzo dobrze. Podopieczni Arkadiusza Palucha, w mocno okrojonym składzie, wybrali się na spotkanie wyjazdowe do Widawy Bierutów. Większość kibiców zakładała sporą porażę z uwagi na brak podstawowych piłkarzy takich jak: Serkies, Tucholski Baszczak, Rajczakowski, Korniłowicz czy Haniecki.

Chojnowski szkoleniowiec doskonałe poukładał zawodników do dzisiejszego spotkania. W pierwszej odsłonie gry piłkarze wyszli lekko cofnięci grając blisko siebie. Ekipa z Bierutowa liczyła na łatwą grę z beniaminkiem IV ligi, było jednak inaczej. Pierwsze minuty były bardzo nerwowe. Widawa w 10 minucie wyprowadziła doskonałą akcję prawą stroną boiska, po której padł gol. Chojnowianka przegrywając 1:0 zmotywowała się bardziej go gry. Piłkarze grali swoje, brakowało jednak dobrych sytuacji podbramkowych. Na pięć minut przed przerwą Szeliga mógł wyrównać, futbolówka trafiła jednak w poprzeczkę.

Druga odsłona meczu wyglądała nieco inaczej. Od pierwszego gwizdka KS Chojnowianka zaczęła grę dwoma napastnikami. Do przodu wysunął się Andrzej Ziembowski, który miał wzmocnić linię napadu. Taka gra przyniosła efekt w postaci kilku ciekawych strzałów. Szeliga ponownie zmarnował "dobrą" piłkę trafiając z 16 metra prosto w goalkeepera ekipy z Bierutowa. Po upływie 20 minut gospodarze przejęli inicjatywę na boisku, stwarzając kilka dogodnych akcji pod bramką Pisarskiego. Nasz bramkarz był jednak nie do pokonania. Niestety podopiecznym Arkadiusza Palucha nie udało się wyrównać i zdobyć choćby punku w meczu wyjazdowym.

Dzisiejsze spotkanie należy uznać do udanych. Nasi piłkarze pokazali, że pomimo braku podstawowych zawodników mogą rozegrać dobre widowisko. Chojnowiance zabrakło nieco szczęścia. Pomimo porażki spotkanie było bardzo wyrównane i mogło się podobać zgromadzonym kibicom.

Skład KS Chojnowianka: Pisarski, Piwowarczyk, Światłoń, Rudziak, Grządkowski, Iwaniak, Jędrusiak, Polański, Ziembowski, Kisiel, Szeliga. Ponadto na murawie pojawili się Kuczyńśki zastępując Kisiela oraz Gałaszkiewicz zmieniając Iwaniaka.


Komentarze

Co to znaczy,w mocno okrojonym składzie?
zgłoś komentarz
bardxo fajne zdjęcia z meczu , rokitek tex
zgłoś komentarz
Druga odsłona zaczęła się od ataków podopiecznych Arkadiusza Palucha, ale nie znaleźli drogi do pokonania „Miśka”. W następnej akcji w roli głównej był „Bezi”, lecz tylko trafił w słupek. Wynik powinien być znacznie wyższy dla podopiecznych Andrzeja Szczypkowskiego tylko, że nieskuteczność wzięła górę. Rezultat podwyższyć mógł Adam Szczypkowski, ale zmarnował dogodną okazję.
zgłoś komentarz
Hehe,no to jak?Mamy czlonka zarzadu DZPN Jana Serkiesa?Mamy Witolda Teresiaka z DZPN?Nie mogli tego dopilnować tego?Piłkarze starają się,trenują, walczą,a władza miasta ich dy..Piłkarze, przez Serkiesa to już tyle mieliście problemów z główną płytą,z wożeniem Was do Budziwojowa,Białej,że chyba czas podziękować Serkiesowi za taką pomoc.Serkies z Witkiem odkąd rządzą w klubie ( 12 lat) nic Wam nie pomogli.Przez nich zawodnicy odchodzą z klubu,sponsorzy(Mirek Kurczak).Potem wspierają wsie,robią piłkę tam,a Wy cierpicie,spadacie z ligi,mimo,że macie serce do gry,ale nie ma Wam kto pomóc.Nauczyciel z Gimnazjum nr 2 opuści Was szybciej jak myślicie.Większość z Was ma ten klub w sercu,gra tu za darmo na dobre i złe jak Kowal,Skiter itd i tym się różnicie od innych karierowiczów,synalków itd.Nie dajcie się kręcić tylko wezcie sprawy w swoje ręce.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.