Query error chojnow.pl - Michał Rubik zwycięzcą turnieju tenisa ziemnego w Chojnowie!

Michał Rubik zwycięzcą turnieju tenisa ziemnego w Chojnowie!

Data utworzenia: 15 sierpień 2014, 20:28 Wszystkich komentarzy: 2

Kolejny turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa przeszedł do historii. Do rywalizacji przystąpiło, dziś mniej niż ostatnio, ośmiu graczy. Gra była zacięta, a żaden ze sportowców nie zamierzał tanio sprzedać skóry. Cała zabawa sportowa rozpoczęła się w godzinach porannych, a zakończyła kilka minut przed 19:00. Z małymi przerwami, spowodowanymi padającym deszczem, tenisiści grali niemalże cały czas.

Do dzisiejszego turnieju przystąpili: Mirosław Kaczówka, Remigiusz Borowy, Robert Sznajder, Grzegorz Kaczówka, Jastrzębski Robert, Paweł Tomasik, Artur Kondziołka oraz Michał Rubik. Zawodnicy rozpoczęli zmagania systemem pucharowym. Zatem, każdy kto przegrywał odpadał i automatycznie trafiał do turnieju pocieszenia.

W zmaganiach "przegranych" była spora rywalizacja, finalnie zwycięzcą okazał się Grzegorz Kaczówka, który za swoją dobrą postawę otrzymał puchar pamiątkowy.

W głównym turnieju walka była bardzo zacięta, a wszystkie sety emocjonujące. W meczu o trzecią lokatę przyszło zmierzyć się Robertowi Sznajderowi oraz Pawłowi Tomasikowi. W tej rywalizacji młodość wzięła górę i na trzecim stopniu podium stanął Paweł Tomasik.

Wielki finał rozegrany został pomiędzy Michałem Rubikiem oraz Remigiuszem Borowym. Rywalizacja była emocjonująca, a obaj tenisiści walczyli o każdy gem. Po zaciętym meczu zwycięzcą został Michał Rubik, który zgarnął Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa.

Wydawałoby się, że na tym koniec, jednak nie. Dzięki Marianowi Kociubie pojawiło się jeszcze jedno wyróżnienie w dzisiejszym turnieju. Fundator pucharu wybrał zawodnika, który jego zdaniem rywalizował najbardziej fair play - został nim Robert Sznajder.