Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

KS Chojnowianka - prezentacja kadry na sezon 2014/2015 (foto)

Autor Maciek
Data utworzenia: 16 sierpień 2014, 11:20 Wszystkich komentarzy: 0


KS Chojnowianka - prezentacja kadry na sezon 2014/2015 (foto)

Po doskonałym sezonie i wielu zmianach KS Chojnowianka spektakularnie wywalczyła awans do IV ligi dolnośląskiej. Awans do okręgówki, dwóch trenerów, problemy kadrowe nie przeszkodziły biało niebieskim w doskonałej grze i walce o ligowe punkty. W każdym meczu nasi piłkarze zaskakiwali zdobywając gola za golem i nie tracąc punktów. Owszem zdarzały się wpadki, ale wszystkim się one przytrafiały.

Pomimo tego, że wielu nie wierzyło w tą ekipę, młodzi piłkarze pokazali to co najlepsze, dając z siebie wszystko. Cel został zrealizowany, marzenia się spełniły – IV liga zawitała do Chojnowa. Tuż po zakończeniu rozgrywek piłkarskich trener Arkadiusz Paluch zapowiadał, że ta drużyna musi się wzmocnić. Szkoleniowiec w rozmowie podkreślał, że jeśli konkurencyjność na wszystkich pozycja nie wzrośnie wówczas będzie ciężko.

Ze zmian personalnych Arkadiusz Paluch może być zadowolony. W klubie testowano wielu piłkarzy. Oczywiście pojawili się nowi, którzy zostają w zespole. Niestety do końca sierpnia będziemy walczyć o punkty ligowe w nieco okrojonym składzie, gdyż część piłkarzy jest kontuzjowana, część przebywa na wyjazdach urlopowych, część nie wróciła jeszcze z zagranicy. Docelowo kadra seniorów będzie obejmowała ponad 20 piłkarzy.

Udaliśmy się na ostatnie zajęcia przed niedzielnym meczem, w celu zaprezentowania państwu piłkarzy, którzy będą występować w biało niebieskich barwach.

Bramkarze:

Jakub Pisarski


Marcin KrupaObrońcy:

Piotr Światłoń


Jakub Grządkowski

Daniel Korniłowicz


Filip Górski


Łukasz Lisowski


Haniecki Bartosz


Jarosław Rajczakowski


Michał PiwowarczykPomocnicy:

Łukasz Polański


Piotr Jędrusiak


Mateusz Kisiel


Sebastian Iwaniak


Tomasz Rudziak


Damian Tucholski


Fabian Gałaszkiewicz


Szymon Szeliga


Kamil Zatłokiewicz


Krzysztof Kowalczyk


Łukasz Kuczyński


Marcin Baszczak

Mateusz Bartczak - nadal trwają rozmowy


Napastnicy:

Chrystian Serkies


Andrzej Ziembowski

Kamil BalickiSzkoleniowiec: Arkadiusz Paluch


Kierownik: Waldemar Michowski


Prezes: Małgorzata Członka


Z niecierpliwością oczekujemy pierwszego spotkania ligowego, w którym na wyjeździe walczyć będziemy o punkty ligowe z Widawą Bierutów. Na pewno będzie ciężko z uwagi chociażby na kontuzje czy brak podstawowych zawodników. Piłkarze jednak nie załamują się i na pewno będą walczyć o uzyskanie jak najlepszego rezultatu.

W nadchodzącym sezonie KS Chojnowianka rywalizować będzie z: Zjednoczeni Żarów, Włókniarz Mirsk, Nysa Zgorzelec, KS Polkowice, Orkan Szczedrzykowice, Granica Bogatynia, LZS Stary Śleszów, Miedź II Legnica, Sokół Wielka Lipa, Orzeł Ząbkowice Śląskie, AKS Strzegom, GKS Kobierzyce, BKS Bobrzanie Bolesławiec oraz Olimpia Kowary.

W nadchodzącym sezonie życzymy powodzenia oraz samych udanych spotkań. Relację z pierwszego spotkania ligowego będą mogli państwo zobaczyć na łamach portalu chojnow.pl już w najbliższą niedzielę. Serdecznie zapraszamy.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform