Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Czarni Rokitki - prezentacja kadry na sezon 2014/2015 (foto)

Autor Maciek
Data utworzenia: 15 sierpień 2014, 12:21 Wszystkich komentarzy: 0


Czarni Rokitki - prezentacja kadry na sezon 2014/2015 (foto)

Już w najbliższy weekend rozpoczynają się zmagania klasy okręgowej, w której rywalizować będzie ekipa z naszej gminy – Czarni Rokitki. Po burzliwej końcówce ubiegłego sezonu, zmianie trenera, ustawień i nastawienia do gry Czarni utrzymali się w niewiarygodny sposób w obecnej klasie rozgrywek. W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie inaugurujące sezon piłkarski. Rokitki rozegrają mecz przed własną publicznością, w którym rywalem będzie dobrze grająca ekipa Konfeksu Legnica.

Czarni Rokitki będą walczyć o punkty ligowe z następującymi drużynami: Kaczawa Bieniowice, GKS Męcinka, Iskra Księgienice, Mieszko Ruszowice, Górnik Złotoryja, Sparta Grębocice, Stal Chocianów, Orla Wąsosz, Kuźnia Jawor, Chrobry II Głogów, Arkon Przemków, Iskra Kochlice, KS Legnickie Pole, Zamet Przemków. Jak widać zapowiada się wiele ciekawych spotkań. Nasi piłkarze będą mieli szansę zrehabilitować się za wpadki z poprzedniego sezonu, kiedy to albo przegrywali, albo remisowali po dobrych spotkaniach tracąc cenne punkty. Cel na obecną rundę jest jeden – uzyskać tyle punktów, aby mieć spokojną wiosnę. Trener Mirosław Dragan zapowiadał już pod koniec zeszłej rundy, że uzyskanie sporej zaliczki punktowej jesienią będzie procentowało na wiosnę. Miejmy nadzieję, że Czarni utrzymają znakomitą dyspozycję z okresu przygotowawczego i rozpoczną zmagania od zdobycia trzech punktów.

Udało nam się dotrzeć na ostatni trening ekipy z naszej gminy w celu przedstawienia państwu zawodników, którzy będą reprezentować „czarne koszule” w tym sezonie.

Bramkarze:

Wojciech Żymańczyk

Paweł Rogowski


Obrońcy:

Damian Pachura

Mariusz Marciniak

Artur Bencal


Kamil Białek

Paweł Płachta

Grzegorz Różana

Maciej Ratajczyk

Adrian Trawka


Pomocnicy:

Sebastian Grudziński

Szymon Gut

Jacek Wrotny

Adam Szydełko

Paweł Bekacz

Kamil Pachura


Michał Molenda

Marcin Krysiak

Patryk Węglewski

Mateusz Sierpina


Napastnicy:

Mateusz Gołębiewski


Ireneusz Metanowski

Aleksander Bernat

Marcin Gromala


Plizga Wojciech


Trener: Mirosław Dragan


Prezes: Bogdan Styrkowiec


Zatem znamy już szeroką kadrę Czarnych Rokitki, którzy mamy nadzieję pokażą się z jak najlepszej strony nie tylko w meczu z Konfeksem Legnica. Życzymy powodzenia i uzyskania jak najlepszego wyniku na koniec sezonu. Relację z pierwszego spotkania zaprezentujemy już w sobotę wieczorem na łamach portalu chojnow.pl.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.