Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Mamy hit - Mateusz Bartczak wraca do Chojnowianki!

Autor Maciek
Data utworzenia: 13 sierpień 2014, 20:31 Wszystkich komentarzy: 6


Mamy hit - Mateusz Bartczak wraca do Chojnowianki!

Niesłychane wieści doszły nas z obozu przygotowawczego KS Chojnowianka, który przygotowuje się do walki o punkty ligowe w IV lidze. Mateusz Bartczak, ten sam który w ubiegłej rundzie okazał się transferowym hitem, wraca do biało niebieskich.

Jest to olbrzymie wzmocnienie, które zapewne podniesie morale naszej ekipy. Trener Arkadiusz Paluch na pewno nie będzie mógł narzekać na środek pola, który do tej pory nie był mocną stroną naszej ekipy. - Na chwilę obecną nic nie wiem o tym transferze. Nie potwierdzę zatem tej informacji - podkreślił szkoleniowiec biało niebieskich.

Miejmy nadzieję, że informacja ta okażę się w 100% prawdziwa wtedy to biało niebiescy będą stanowić o wiele lepszy zespół.

Do rozpoczęcia rozgrywek pozostało już tylko kilka dni. W piątek odbędą się ostatnie zajęcia przed meczem inaugurującym sezon.


Komentarze

napiszcie dlaczego odszedl hehe
zgłoś komentarz
oczywiście - potwierdzi to za jakiś czas pewien rzecznik klubu - zawodnik Bartczak zawsze grał za darmo i teraz też. A zbiegł z klubu poprzednio bo zabrakło nieoficjalnego sponsora. Kto z tych co włożyli serce w awans i grali za darmo wyleci ze składu dla najemnika ? i kiedy znów opuści klub ? jak kasa znów zniknie ? nie , to nieprawda - jak mówi stary SER
zgłoś komentarz
to jak z tym hitem , macie czy nie macie ? chyba nie macie kasy
zgłoś komentarz
Chyba jednak mamy ;)
zgłoś komentarz
na treningach nasz HIT bywa. oby tylko nie zgubił się jak ostatnio gdy kasy brakło
zgłoś komentarz
Na *** napisali ze i Bartczak i Chrzanowski są ju formalnie w Chojnowiance. Tak więc spoko. Tylko kwas wyszedł z tym graniem w Zgorzelcu...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform