Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Ostatni sparing chojnowianki zakończony porażką w Szczedrzykowicach (foto)

Autor Maciek
Data utworzenia: 11 sierpień 2014, 11:18 Wszystkich komentarzy: 0


Ostatni sparing chojnowianki zakończony porażką w Szczedrzykowicach (foto)

KS Chojnowianka zakończyła okres sparingowy. W miniony weekend nasi piłkarze w Szczedrzykowicach rozegrali ostatni mecz kontrolny z lokalnym Orkanem, który do tej pory rozgrywał swoje spotkania w IV lidze. Podopieczni Arkadiusza Palucha nie zachwycali podczas tej rozgrywki. Obrona pozostawiała wiele do życzenia.

W pierwszej odsłonie spotkania nasi piłkarze nie zachwycali. Gra nie „kleiła” się, a stworzenie dobrej sytuacji podbramkowej nie było realne przy dobrej grze gospodarzy. Orkan grał swoje dążąc do uzyskania prowadzenia. Niestety biało niebiescy jeszcze w pierwszej części gry stracili dwie bramki. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0.

W drugiej połowie biało niebiescy poprawili grę w środku pola stwarzając kilka dobrych sytuacji pod bramką rywala. W tej części gry na listę strzelców jako pierwszy wpisał się nowy nabytek chojnowian – Górski. Niestety było to trafienie samobójcze. Szczedrzykowice prowadziły 3:0. Nasi piłkarze nie mogli znaleźć recepty na rozpracowanie dobrze grającego rywala. Udało nam się uzyskać trafienie honorowe, niestety nie po akcji, ale po rzucie karnym. Futbolówkę na jedenastym metrze ustawił Jędrusiak i pewnym uderzeniem pokonał goalkeepera Orkanu.


Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1. Był to ostatni mecz sparingowy, w którym trener Paluch mógł swobodnie testować swoich piłkarzy. W nadchodzący weekend czas na testy zakończy się, bowiem rozpoczynają się rozgrywki ligowe. Startuje rywalizacja na poważnie. Mamy nadzieję, że nasz szkoleniowiec dobrze poukłada wszystkich piłkarzy, a gra będzie przynosić radość zarówno piłkarzom jak i kibicom.

KS Chojnowianka pierwszy mecz rozegra w Bierutowie. Tydzień później w Chojnowie gościć będziemy Nysę Zgorzelec. Śmiało można powiedzieć, że skończyła się już zabawa związana z przygotowaniami, a rozpoczęła prawdziwa walka o punkty ligowe.

Chojnowianka, jako beniaminek, na pewno będzie musiał włożyć sporo trudu, aby pewnie pozostać w IV lidze. Trzymamy kciuki za naszych chłopaków życząc powodzenia w nadchodzącym sezonie.

Fot. W.Obremski www.lca.pl


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform