Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Czarni Rokitki bez siedmiu podstawowych piłkarzy remisują z Gromem.

Autor Maciek
Data utworzenia: 10 sierpień 2014, 12:23 Wszystkich komentarzy: 0


Czarni Rokitki bez siedmiu podstawowych piłkarzy remisują z Gromem.

Czarni Rokitki ponownie pokazują, że będą liczyli się w tegorocznych rozgrywkach klasy okręgowej. Wczoraj o godzinie 16:30 ekipa z naszej gminy rozegrała kolejny sparing, tym razem rywalem był Grom Gromadzyń Wielowieś. Pomimo braku siedmiu podstawowych piłkarzy Czarni zremisowali 2:2, choć spotkanie mogło zakończyć się zwycięstwem. Do gry nie przystąpili: Płachta, Metanowski, Gromala, Sierpina, Pachura, Marciniak oraz Gołębiewski.

Pierwsza połowa gry wyglądała bardzo dobrze. Trener Dragan mógł być zadowolony z postawy piłkarzy, którzy zameldowali się na murawie. Na listę strzelców wpisał się nowy nabytek Rokitek Plizga. Ponadto w składzie pojawił się bramkarz testowany oraz prawy obrońca. Czarni nadal próbują pozyskać nowych piłkarzy, którzy zwiększą konkurencyjność w zespole. Pierwsza odsłona gry zakończyła się remisem 1:1.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Gut, ponownie potwierdzając swoją doskonałą dyspozycję strzelecką. Do ostatnich minut gry Rokitki prowadziły 2:1, Grom zdobył się jednak na dobrą akcję po której udało mu się wywieźć remis z naszej gminy. Na boisku pojawił się drugi bramkarz testowany oraz dwóch zawodników w polu gry. Jak widać władze klubu z Rokitek dążą do poprawy gry własnej drużyny oraz wzmocnień, które na pewno są potrzebne.

Czarni Rokitki wystąpili w składzie: Bramkarz testowany, testowany prawy obrońca, Bencal, Pachura, Białek, Grudziński, Szydełko, Bekacz, Wrotny, Gut, Plizga.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform