Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Drugi mecz kontrolny juniorów starszych za nami

Author: Maciek
Creation date: 09 August 2014, 13:45 All comments: 0


Drugi mecz kontrolny juniorów starszych za nami

Juniorzy starsi KS Chojnowianka pomału przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Do tej chwili oprócz standardowych zajęć odbyły się dwa sparingi. Pierwszy z Sokołem Krzywa, drugi zaś z ekipą Płomienia Michów (obie seniorskie reprezentacje). Wczorajszy mecz przyniósł porażkę 4:1. Gola honorowego uzyskał Szprycha.

Trener Bogdan Kozłowski powoli wprowadza zmiany, które mają przynieść efekt na początku sezonu. Młodzi chojnowianie spokojnie przygotowują formę do ligi, która będzie bardzo wymagająca.

Pierwsze 30 minut spotkania było bardzo wyrównane. Dopiero po upływie dwóch kwadransów górę wzięło doświadczenie seniorów, którzy zaaplikowali naszym piłkarzom dwie bramki. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0. Druga odsłona gry przebiegała nieco inaczej. Straciliśmy dwa gole, jednak w końcówce spotkania przemogliśmy się i uzyskaliśmy bramkę honorową.

Kolejny mecz kontrolny juniorzy starsi rozegrają z dobrze prezentującą się ekipą Czarnych Rokitki. Warto dodać, że najbliżsi rywale zajęli doskonałe miejsce w ubiegłym sezonie uzyskując drugą lokatę w lidze okręgowej juniorów.

Chojnowianka wystąpiła w składzie: Sokołowski, Kuczyński, Zazulczak, Fuławka, Porczak, Wieleżew, Szprycha, Krasoń, Olech, Pisarski, Chudziak. Na boisku od 30 minuty gry pojawił się Bencal.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.