Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Czarni ograli Skorę. Wyszowski nie zagra jesienią w Rokitkach

Autor Maciek
Data utworzenia: 06 sierpień 2014, 10:52 Wszystkich komentarzy: 0


Czarni ograli Skorę. Wyszowski nie zagra jesienią w Rokitkach

Wczoraj odbył się kolejny mecz sparingowy z udziałem ekipy Czarnych Rokitki. Piłkarze z naszej gminy zdążyli nas już przyzwyczaić do zwycięstw. Nie inaczej było tym razem. Podopieczni Mirosława Dragana bardzo dobrze poradzili sobie w spotkaniu z Skorą Jadwisin. Spotkanie nie było „porywające”, ale dostarczyło zgromadzonym kibicom sporo emocji. Skora postawiła wysoko poprzeczkę. Piłkarze Dariusza Gindy zaskoczyli Czarnych bramką w pierwszej połowie, którą zdobyli po rzucie karnym. Do przerwy Rokitki przegrywały 1:0.

Druga odsłona meczu należała tylko i wyłącznie do Czarnych, którzy nie zapomnieli jak się zdobywa gole. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Szymon Gut, który utrzymuje wysoką dyspozycję z zeszłego sezonu. Ponadto padła jeszcze bramka, której autorem był Bekacz. Rokitki wypracowały sobie dobre sytuacje pod bramką rywala, nie zabrakło skuteczności, dzięki czemu udało się uzyskać dobry wynik. Obiecująco wypadł młody obrońca Rokitek – Artur Bencal, który doskonale zabezpieczał prawą stronę defensywy. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że właśnie ten piłkarz zastąpi Patera, który opuścił szeregi ekipy z naszej gminy.

Trener Dragan nadal testuje poszczególnych piłkarzy. W tym spotkaniu nie zabrakło podopiecznych Janusza Cygana, który jest szkoleniowcem juniorów.

Niestety fiaskiem zakończyły się negocjacje Czarnych z Markiem Wyszowskim, który pojawił się w meczu sparingowym ze Stalą Chocianów. Czarni nadal poszukują goalkeepera, czy uda się pozyskać kogoś nowego na tą pozycję nie wiadomo.

Kolejny mecz kontrolny odbędzie się w Rokitkach w najbliższą sobotę o godzinie 16:30. Rywalem będzie ekipa Gromu Gromadzyń Wielowieś.

Rokitki wystąpiły w składzie: Żymańczyk, Białek, Bencal, Płachta, Marciniak, Grudziński, Gut, Gormala, Wrotny, Metanowski, Sierpina. Na murawie ponadto pojawili się: Bekacz, Ratajczyk, Migała.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform