Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnowianka wygrywa pierwszy sparing

Autor kuba
Data utworzenia: 26 lipiec 2014, 22:22 Wszystkich komentarzy: 1


Chojnowianka wygrywa pierwszy sparing
Obiecująco wypadł pierwszy test Chojnowianki przed zbliżającą się rundą jesienną. Podopieczni Arkadiusza Palucha w sobotnie popołudnie zmierzyli się przy ul. Grabskiego z Konfeksem. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla biało-niebieskich.Zwycięską bramkę strzelił w pierwszej połowie świeży nabytek z Pogoni Świerzawa - Szymon Szeliga.

- Uczulam, że wynik jest dla mnie sprawą drugorzędną i głównie chodzi mi o to, żeby ten mecz porządnie wybiegać - mówił przed spotkaniem Arkadiusz Paluch. Od początku spotkania przewagę optyczną miał Konfeks, który dłużej utrzymywał się przy piłce, jednak dobrze ustawiony chojnowski zespół nie dopuszczał do wielu bramkowych sytuacji. Również biało-niebiescy nie stworzyli zbyt wielu klarownych okazji, jednak znakomita akcja całego zespołu około 30 minuty gry przyniosła gola zdobytego przez nowego zawodnika, Szymona Szeligę. Do przerwy wyniknie uległ zmianie. Druga połowa toczyła się głównie w środku pola, na boisku w obu ekipach pojawili się nowi zawodnicy. Po dośrodkowaniu Kowalczyka Iwaniak z kilku metrów oddał mocny strzał głową, który cudem sparował na rzut rożny bramkarz gospodarzy. W 70 minucie obrońca Konfeksu zagrał ręką w polu karnym, ale rzutu karnego nie wykorzystał Jędrusiak. W końcowych minutach Chojnowianka opadła z sił, dzięki czemu gospodarze stworzyli dwie bardzo dobre sytuacje bramkowe, jednak między słupkami przytomnie w obydwu przypadkach zachował się wprowadzony w drugiej połowie Sokołowski. Do końca meczu wynik nie zmienił się.

Drużyna prowadzona przez Arkadiusza Palucha zagrała w Legnicy w mocno okrojonym składzie. Zabrakło Serkiesa, Polańskiego, Tucholskiego, Korniłowicza,Gałaszkiewicza, Pisarskiego, Hanieckiego. W składzie pojawiło się kilku nowych graczy - Rudziak, Kowalczyk, Broszko, Szeliga, Kuczyński. Trzej pierwsi zasługują na szczególną pochwałę i już zgłosili aspirację do występowó w w podstawowym składzie w IV lidze. Kolejny sparing Chojnowianka zagra we wtorek
w Raciborowicach.

Komentarze

gratulacje . Drużyna prowadzona przez Arkadiusza Palucha zagrała w Legnicy w mocno okrojonym składzie. Zabrakło Serkiesa, Polańskiego, Tucholskiego, Korniłowicza,Gałaszkiewicza, Pisarskiego, Hanieckiego. - a co było powodem okrojenia ?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform