Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

IV liga jednak w Chojnowie!

Autor kuba
Data utworzenia: 24 lipiec 2014, 22:38 Wszystkich komentarzy: 11


IV liga jednak w Chojnowie!

Niedawno informowaliśmy o tym, że Chojnowianka Chojnów wszystkie mecze w IV lidze w rundzie jesiennej rozegra na wyjazdach. Sytuacja odwróciła się o 180 stopni, bowiem w tym tygodniu Stadion Miejski odwiedzili przedstawiciele Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, którzy oficjalnie orzekli, że treningowe boisko spełnia wymogi licencyjne i można rozgrywać na nim mecze na szczeblu IV-ligowym.

Jest to fantastyczna wiadomość dla wszystkich sympatyków i kibiców naszego lokalnego zespołu. Zawodnicy Chojnowianki od 14 lipca pod czujnym okiem trenera Arkadiusza Palucha szlifują formę przed zbliżającymi się rozgrywkami. Z zespołem od początku trenuje dwóch nowych-starych piłkarzy. Mowa o Krzysztofie Kowalczyku i Tomku Rudziaku, którzy w przeszłości reprezentowali już biało-niebieskie barwy. Na treningach pojawili się również zawodnicy testowani.

Najbliższy sparing już w tą sobotę. Chojnowianka w Legnicy zmierzy się z miejscowym Konfeksem. Początek meczu o godzinie 17 na stadionie przy ul. Grabskiego. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia formy na tle silnego rywala.

Już teraz gorąco zapraszamy i zachęcamy do wspierania i dopingowania naszego zespołu w walce o mistrzostwo IV ligi dolnośląskiej, która jak już oficjalnie wiadomo na pewno zawita w tym roku w Chojnowie!


Komentarze

To smutne, że po tym co udało się nam osiągnąć, po tylu emocjonujących meczach, po poświęcaniu się za marchewkę dalej tylu ludzi obrzuca nas błotem w internecie i nie ma w Chojnowie nikogo, kto przyszedłby nam pomóc. No cóż, psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform