Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

IV liga jednak w Chojnowie!

Autor kuba
Data utworzenia: 24 lipiec 2014, 22:38 Wszystkich komentarzy: 11


IV liga jednak w Chojnowie!

Niedawno informowaliśmy o tym, że Chojnowianka Chojnów wszystkie mecze w IV lidze w rundzie jesiennej rozegra na wyjazdach. Sytuacja odwróciła się o 180 stopni, bowiem w tym tygodniu Stadion Miejski odwiedzili przedstawiciele Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, którzy oficjalnie orzekli, że treningowe boisko spełnia wymogi licencyjne i można rozgrywać na nim mecze na szczeblu IV-ligowym.

Jest to fantastyczna wiadomość dla wszystkich sympatyków i kibiców naszego lokalnego zespołu. Zawodnicy Chojnowianki od 14 lipca pod czujnym okiem trenera Arkadiusza Palucha szlifują formę przed zbliżającymi się rozgrywkami. Z zespołem od początku trenuje dwóch nowych-starych piłkarzy. Mowa o Krzysztofie Kowalczyku i Tomku Rudziaku, którzy w przeszłości reprezentowali już biało-niebieskie barwy. Na treningach pojawili się również zawodnicy testowani.

Najbliższy sparing już w tą sobotę. Chojnowianka w Legnicy zmierzy się z miejscowym Konfeksem. Początek meczu o godzinie 17 na stadionie przy ul. Grabskiego. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia formy na tle silnego rywala.

Już teraz gorąco zapraszamy i zachęcamy do wspierania i dopingowania naszego zespołu w walce o mistrzostwo IV ligi dolnośląskiej, która jak już oficjalnie wiadomo na pewno zawita w tym roku w Chojnowie!


Komentarze

Nagle boisko gorsze, treningowe spełnia wymogi, a pierwsze do tej pory nie spełniało i dlatego miało być rzekomo remontowane.Pytam osoby zorientowane, o co tu chodzi.Nie pytam o drugą bieżnię, która jest tylko pokazówką przedwyborcza, jak i kilka innych bezsensownych inwestycji.
zgłoś komentarz
Wg.DZPN z dnia 24.07.nic się nie zmieniło,,nowy terminarz bez zmian"?????????????
zgłoś komentarz
Do klubów zostały wysłane pisma, które mówią o tym, że mecze będą rozgrywane na boisku w Chojnowie. DZPN na pewno też wystosuje odpowiedni komunikat.
@Psymon - rozumiem, że to ironia? Od kiedy Stadion Miejski nie spełnia jakichkolwiek wymogów? Teraz jest po prostu modernizowany, by (w moim odczuciu) w przyszłości mogły się na nim odbywać mecze piłkarskie większej rangi (np. mecze międzypaństwowe młodzieżowych reprezentacji)
zgłoś komentarz
r hmmm? słyszałem, że jest remont stadionu pod 4 ligę, ponieważ nie spełniało wymogów.Zaznaczyłem, że nie jestem tego pewien, więc dopytuję jak to jest możliwe, że nagle gorsze, boczne boisko spełnia wymogi, gdzie pierwsze ich nie spełniało jednak to tylko pytanie nie stwierdzenie.Nie moje pytanie nie jest żartem, ale ty na pewno żartujesz o meczach wyższej rangi niż 4 liga.
zgłoś komentarz
Nie żartuje, tylko przypuszczam, że tak będzie, że do Chojnowa będą przyjeżdzać młodzieżowe kadry województw bądź kraju i będą tu mieć zgrupowania i mecze. Jak będzie - czas pokaże i wtedy ocenimy,czy była to mądra i potrzebna inwestycja. Na tą chwilę Stadion Miejski NA PEWNO spełniał IV ligowe wymogi, więc nie jest modernizowany z tego powodu.
zgłoś komentarz
Ok, czyli modernizacja jest związana z bieżnią? fajne rzeczy piszesz i tylko sobie tego życzyć, ale brzmi to na tą chwilę jak fantasy.Sam stadion to nie wszytko aby takie imprezy były i aby mógł służyć jako zgrupowania, potrzebne jest dużo większe zaplecze wliczając bazę noclegową, stołówkę itp. tego wszystkiego niema, niema na to kasy i w zadłużonym mieście nie zanosi się aby powstało.
zgłoś komentarz
Psymon i ty tu no tak przecież ty musisz siać ferment wszędzie i udawać że na wszystkim się znasz to ty jesteś człowiek orkiestra miasta Chojnów
Nie można przeczytać jakiegokolwiek artykułu bez twoich bredni i doktoranckich wywodów
A kysz mi stąd :)
zgłoś komentarz
Pytanie do osoby zorientowanej czy stwierdzenie faktu to sianie fermentu? no, chyba że wedle twojej logiki.No, chyba że w Chojnowie jest zaplecze aby przyjąć drużynę piłkarską na zgrupowanie, zakwaterowanie, stołówka no ba! chętni :), jeśli tak to proszę mnie poprawić.Może, to jest ferment, bo obala mit Chojnowskiego piewcy sukcesu, który na lewo i prawo musi tłumaczyć poco jakaś inwestycja, bo nikt poza, nim nie widzi jej sensu hahaha
zgłoś komentarz
Jasiu Serkies jest krytykowany za budowanie biezni i boiska,które niedawno było poddawane renowacji.Dlatego puszcza informacje,że na nowym obiekcie będą grały wyższe ligi.Może i będą,ale kosztem Chojnowianki.
zgłoś komentarz

Koledzy dlaczego tak wszystko krytykujecie i z takim zacietrzewieniem wymieniacie
zdania tak oficjalnie czy nie przyszło wam na myśl że wszystkie wasze komentarze
czytają ludzie i tylko się cieszą że w Chojnowscy kibice toczą miedzy sobą wojnę.
czy myślicie że tymi komentarzami przynoście chwałę tak zasłużonemu klubowi .WSTYD.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform