Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Wybieramy najsmaczniejszego tosta ziemi chojnowskiej!

Autor admin
Data utworzenia: 24 lipiec 2014, 13:20 Wszystkich komentarzy: 9


Wybieramy najsmaczniejszego tosta ziemi chojnowskiej!

Wakacje w pełni, kto może ten odpoczywa, ale nawet ten, kto ciężko pracuje czasami musi coś zjeść. Wiemy, że wśród chojnowian jest wielu smakoszy tostów, dlatego przygotowaliśmy dla Was plebiscyt na najlepszego tosta ziemi chojnowskiej.Wśród głosujących wylosujemy jedną osobę, która będzie mogła wybrać się z towarzyszem na tosta do lokalu, który wygra plebiscyt swoim smacznym tostem.

Póki co czekamy na Wasze propozycje dotyczące miejsc w Chojnowie oraz na terenie gminy, w których można zjeść pysznego tosta. Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli do godziny 00:00. A od poniedziałku rozpoczniemy głosowanie, które potrwa do piątku.


Propozycje możecie wysyłać na nasz adres e-mail:konkursy@chojnow.pl, zostawiając wpis na Portalu CHOJNOW.PL pod tym tekstem w komentarzach, bądź na naszym profilu na Facebooku.

W zgłoszeniu prosimy podać nazwę lokalu, w którym Waszym zdaniem znajduje się najlepszy tost oraz w miarę możliwości adres pod jakim się znajduje.


Do dzieła!


Komentarze

Najlepsze toasty piecze jan serkies w knajpie pod nazwa miejski , nominujw go niniejsxym do tytuyłu piekarza, organizatora imporez miejskich, zapraszacza, może w najbliższym czasie prowadzącego msze święte w kościele , strzyżacego miasto z drxew , budującego- cudzymi rekoma – stadion na stadionie, bieżnie na bieżni, wydającego z kasy miasta na jeden tylko kościół w 5 lat ćwierć miliona złotych 250 000 zł, człowiek orkiestra , już w niedziele pierwszy toast na mieście , czekamy , piecz ciacho
zgłoś komentarz
Co się dzieje z tym portalem? Odnoszę wrażenie, że jakość artykułów mocno spada -- notki coraz krótsze, brak rzeczowych tematów, a wszystko okraszone gąszczem reklam i artykułów sponsorowanych.

No i te tosty -- poważnie? Ja wiem, że darowanemu koniowi i takietam... Doceniam. Z drugiej strony to przecież forma reklamy portalu. A fundować tosta jako nagrodę w takich okolicznościach... Wstyd! O ile rzeczywiście portal cokolwiek funduje -- bo z tekstu wynika, że (podkreślenie, niech czytelnicy nie liczą na więcej!) JEDNA wylosowana osoba będzie mogła wybrać się do lokalu. A pozostali? To co, tym niewylosowanym zabronicie pójść?

Ostatnia rzecz -- szanujcie czytelników! Skoro publikujecie teksty jako PROFESJONALNI dziennikarze, skoro zarabiacie na tym, róbcie to poprawnie. Póki co zaliczacie wpadkę za wpadką -- przecinki w tekstach wstawiacie chyba losowo. No i miejcie litość -- 'chojnowian'! Pisząc o mieszkańcach miast, używamy małej litery.
zgłoś komentarz
Wy tak na serio, czy jaja sobie robicie? Nagroda to tosty? Dwa? Dla JEDNEJ wylosowanej osoby i jej towarzysza? I chodzi o takiego tosta, co dostaniemy jeszcze resztę z pięciu złotych przy zakupie? Przecież nawet nie warto klawiatury zużywać! Drodzy mieszkańcy, pozwólcie, że was wyręczę: możecie sobie tego tosta w tył włożyć. Dziękuję.
zgłoś komentarz
Najlepsze tosty były w mini barze na blokach lepszych nigdy nie jadłem
ale to już daleka historia
zgłoś komentarz
Najlepsze tosty były w mini barze na blokach lepszych nigdy nie jadłem
ale to już daleka historia
Potwierdzam. Tosty u Władka najlepsze. Oddaję swój głos na tosty u Władka i w nagrode chciałbym tego własnie TOSTA.
zgłoś komentarz
Oddaje swoj glos na mrozone tosty z Biedronki. Nic nie przynosi wiekszego orzezwienia niz one!
zgłoś komentarz
oddaje głos na tosta u Władka .
zgłoś komentarz
,,paskudztwo"-nie konsumować !
zgłoś komentarz
Tosty u Władka zdecydowanie! Nic co jadłem później nie jest w stanie im dorównać.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform