Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Absolwenci Gimnazjum nr 2 zaczynają wakacje

Autor Gimnazjum nr 2
Data utworzenia: 27 czerwiec 2014, 14:27 Wszystkich komentarzy: 0


Absolwenci Gimnazjum nr 2 zaczynają wakacje

Tradycyjnie w ostatni czwartek roku szkolnego odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów gimnazjum. Tym razem, ze względu na remont domu kultury gościł nas Dom Schrama. Staramy się promować uczniów do jak największego wysiłku w nauce i temu min. służą Nagrody Dyrektora Szkoły. Jak co roku te cenne nagrody można było zdobyć za 5 najlepszych wyników w nauce. Do ostatecznego wyniku procentowego, jaki uzyskuje uczeń wliczane są zarówno jego oceny na świadectwie jak i wynik egzaminu gimnazjalnego. Warto się starać, ponieważ głównym trofeum jest laptop i okolicznościowa grawerowana statuetka, natomiast cztery pozostałe to tablety. Nagrody, które ufundowała Rada Rodziców przy szkole w tym roku otrzymali:


I LOKATA - PIOTR LIZAK Z WYNIKIEM 95,70%

II LOKATA - JULIA SILLDORFF Z WYNIKIEM 91,32%

III LOKATA - JAKUB GACHOWSKI Z WYNIKIEM 89,18%

IV LOKATA - KATARZYNA FURMANEK Z LOKATĄ 87,62%

V LOKATA - JOWITA KLIMKIEWICZ Z LOKATA 86,88%

Oprócz wymienionych absolwentów nagrody specjalne najlepszy wynik w nauce wśród klas pierwszych otrzymała Izabela Wielgucka (średnia 5,73) a wśród klas drugich Kacper Szczepanowski (średnia 5,80). Serdecznie gratulujemy sukcesu, zdając sobie jednocześnie sprawę, że wyniki jakie osiągnęli nasi uczniowie, a szczególnie Ci młodsi to też efekt wcześniejszej pracy nauczycieli ze szkół podstawowych - Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej oraz Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka i oraz szkół podstawowych z terenu gminy, skąd wywodzi się nasza młodzież. Chciałbym w tym miejscu podziękować im jak i swoim nauczycielom za włożony trud.

Wszystkim uczniom życzę udanych wakacji, pełnych słońca, kolorowych wrażeń i nowych, pożytecznych doświadczeń. Wszystkim tym, których przygoda z nauką w naszej szkole w tym roku dobiegła końca wielu sukcesów w nowych szkołach, nowych przyjaźni i samych trafnych wyborów w przyszłości, na którą w ciągu tych minionych trzech lat staraliśmy się Was jak najlepiej przygotować.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.