Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Każde popołudnie najlepiej smakuje z "czwórką"!

Autor admin
Data utworzenia: 17 czerwiec 2014, 12:51 Wszystkich komentarzy: 0


Każde popołudnie najlepiej smakuje z "czwórką"!

Zgodnie z tradycją chojnowskich, szkolnych festynów deszcz jest jedną z głównych „atrakcji” imprezy. Przypomnijmy sobie jak to pokrzyżował plany Szkole Podstawowej nr 3, przemoczył gości festynu przy „dwójce”. Nie inaczej było w sobotnie „Popołudnie z czwórką”, kiedy to tuż przed koncertem grupy Rok Starsi lunęło z nieba. Na szczęście nie na długo dzięki czemu festyn mógł zostać dokończony, a słońce towarzyszyło już do końca wspólnych zabaw.

- Dziś na tradycyjnym festynie „Popołudnie z czwórką”, który szkoła i Rada Rodziców organizują co dwa lata możemy przede wszystkim się zabawić– mówiła dyrektor szkoły, Elżbieta Borysewicz. – Możemy zobaczyć występy uczniów, chóru „Allegro”, zespołów tanecznych jak również zespołów, które uczą się śpiewać w świetlicy – wymieniała.

Festyn odbywał się pod hasłem promocji zdrowia. - Musi rosnąć świadomość dzieci, że już od najmłodszych lat należy dbać o zdrowie – mówiła dyrektor szkoły. W temat ten wpasowała się doskonale Małgorzata Uroda, dietetyczka z naszego miasta, która oferowała przybyłym na festyn możliwość zbadania tkanki mięśniowej i tłuszczowej. Pod gabinetem jednej z klasy ustawiały się długie kolejki.
Wymieniając atrakcje jakie czekały na gości „Popołudnia z czwórką” nie można zapomnieć o kawiarence pełnej pysznych wypieków, stanowiska z goframi z bitą śmietaną i owocami, grillu z kiełbaskami czy stoisku z tradycyjną pajdą chleba ze smalcem.

Sobotni festyn to również loteria fantowa i malowanie twarzy, wyłonienie zwycięzców szkolnych konkursów ortograficznych i sportowych, a także kończący zabawę, koncert znanej i lubianej grupy Rok Starsi. Właśnie przed ich występem zabawę planował popsuć deszcz, jednak chęć zabawy gości na boisku przy „czwórce” skutecznie rozpędziła chmury.

Bo przecież, każde popołudnie najlepiej smakuje z „czwórką”!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform