Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Portal CHOJNOW.PL – już trzy lata jesteśmy razem! Zapraszamy na urodzinowy tort!

Autor admin
Data utworzenia: 16 czerwiec 2014, 15:50 Wszystkich komentarzy: 8


Portal CHOJNOW.PL – już trzy lata jesteśmy razem! Zapraszamy na urodzinowy tort!

Czas mija niesamowicie szybko. Jeszcze niedawno zastanawialiśmy się jak powinno wyglądać logo portalu CHOJNOW.PL, dziś odliczamy kolejny dzień istnienia. Już 3 lata jesteśmy z Wami. Każdego dnia staramy się informować Was o tym co dzieje się w naszym mieście i gminie. Był to kolejny rok pełen wyzwań, śmiechu, radości, lecz i trudniejszych chwil. Trzeci rok działalności to doskonała okazja by podziękować Wam Drodzy Czytelnicy za te wspólne dni. Z tej okazji zapraszamy Was jutro na chojnowski Rynek na słodkie co nieco.

Wspólne świętowanie rozpoczniemy we wtorek (17 czerwca 2014 r.) w okolicach godziny 15.00. Wtedy to zapraszamy Was na chojnowski Rynek na urodzinowy tort. Nie sposób będzie nas przegapić. Poza tortem zapraszamy do rozmów z nami, przybicie „piątki” i wymianę spostrzeżeń na temat naszej współpracy. Bo Portal CHOJNOW.PL tworzymy wspólnie, my i Wy – Czytelnicy.

Nie zapomnijcie o urodzinowych życzeniach i do zobaczenia jutro! happyKomentarze

Dobra Robota ! Najlepszego !
zgłoś komentarz
Wszystkiego najlepszego. Super portal :)
zgłoś komentarz
Pierwszy rok nie znałem, drugi czytałem coś tu się działo i były ciekawe dyskusje teraz trzeci, to niestety lipa i nic się nie dzieje.Głupie nietrafione pomysły z poradami prawnymi, czy wirtualne wywiady z pracownikami różnych zawodów.Tego jest cały internet masa for prawniczych, czy porad zawodowych, to jest aż nadto.Za mało spraw Chojnowa za dużo Legnicy.Suche informacje może to dobre, ale jakaś rzetelna opinia, by się przydała.Jak będzie szło to w tym kierunku to pozostaną galerie zdjęć jak z dni Chojnowa bez żadnych konkretów, które mogą pobudzi ludzi w Chojnowie do dyskusji.Bezrefleksyjne informacje z urzędowych imprez, to już normalnie działacie jak tuba urzędu miasta a chyba wam nie płacą, za to .
wszystkiego
zgłoś komentarz
W dniu ich święta dałbyś spokój, chyba nie chciałbyś gdyby ktoś w dniu Twoich urodzin takie lub podobne złozyl Ci życzenia. Jestem z Wami od początku i życzę Wam powodzenia. Z porad prawnych moi znajomi już skorzystali, więc są ok.
zgłoś komentarz
Jaha :) nigdzie indziej ich nie było i akurat twoi znajomi jak ich potrzebowali to tu je znaleźli. Jeszcze jakiś dowcip :) że tak zapytam ty pracujesz w tej firmie?
zgłoś komentarz
Równie bardzo młodemu zespołowi portalu chojnow.pl, który stawia pierwsze kroki w trudnym i jakże niewdzięcznym dziennikarskim rzemiośle, życzę wielu ciekawych tematów, spotkań z interesującymi ludźmi, fotoreportaży i zadowolenia z tego co robicie. Jerzy Kucharski
PS. Będziecie w sobotę na kolejnym spływie?
zgłoś komentarz
wszystkiego naj PORTAL-u . swietna ekipa - z jednym wyjątkiem - powodzenia.
zgłoś komentarz
Byłem,torcik smaczny,zadowolenia z ,,trudnej pracy"!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform