IV Mistrzostwa Miasta Chojnowa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych
Creation date: 13 June 2014, 09:36 All comments: 3
W dniu 12 czerwca 2014r. odbyły się IV Mistrzostwa Miasta Chojnowa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych Klas I – VI. Zawody odbywały się na dystansie 25m stylem dowolnym. W zawodach wystartowało łącznie 96 dziewcząt i chłopców z SP 4 i SP 3.Dodatkową atrakcją zawodów był „Wyścig Mistrzów”. Wytypowano 6 najlepszych rezultatów wśród dziewcząt i wśród chłopców z klas IV – VI.
KLASYFIKACJA – DZIEWCZĘTA:
klasy I:
1. Gębala Milena /SP4/ - 41”80
2. Krakowska Kaja /SP4/ - 55”27
Klasy II:
1. Laskowska Eliza /SP4/ - 25”64
2. Codogni Monika /SP4/ - 28”25
3. Demiańczuk Karolina /SP4/ - 28”40
Klasy III:
1. Wieleżew Aleksandra /SP4/ - 18”99
2. Pachla Otylia /SP4/ - 21”39
3. Wiśniewska Julia /SP4/ - 25”28
Klasy IV:
1. Bijak Martyna /SP4/ - 19”10
2. Szarek Marcelia /SP3/ - 19”41
3. Pellowska Aleksandra /SP4/ - 21”09
Klasy V:
1. Repa Oliwia /SP4/ - 16”59
2. Idkowiak Martyna /SP4/ - 17”07
3. Biernacka Nikola /SP4/ - 18”21
Klasy VI:
1. Mej Julia /SP4/ - 18”47
2. Sobiechowska Marta /SP4/ - 18”53
3. Pułka Klaudia /SP4/ - 19”90
KLASYFIKACJA – CHŁOPCY:
Klasy I:
1. Borys Kajetan /SP3/ - 30”58
2. Górnicki Bartosz /SP4/ - 30”65
3. Sobiechowski Marcel /SP4/ - 31”26
Klasy II:
1. Tracz Kajetan /SP4/ - 24”28
2. Świtlicki Nikodem /SP3/ - 24”37
3. Czapski Jan /SP3/ - 24”87
Klasy III:
1. Gil Mikołaj /SP4/ - 18”68
2. Bijak Marcel /SP4/ - 19”25
3. Łukaszczyk Kacper /SP4/ - 20”21
Klasy IV:
1. Janusz Michał /SP4/ - 16”03
2. Wengrzyn Maciej /SP4/ - 18”46
3. Głuszek Artur /SP4/ - 21”28
Klasy V:
1. Zazulczak Paweł /SP4/ - 14”96
2. Wengrzyn Jakub /SP4/ - 16”41
3. Druzga Michał /SP4/ - 17”81
Klasy VI:
1. Mendel Krystian /SP4/ - 15”25
2. Szumilas Michał /SP4/ - 15”54
3. Wołowacz Bogdan /SP4/ - 18”82
Dodatkową atrakcją zawodów był „Wyścig Mistrzów”. Wytypowano 6 najlepszych rezultatów wśród dziewcząt i wśród chłopców z klas IV – VI.
DZIEWCZĘTA:
1. Idkowiak Martyna /SP4/ - 15”82
2. Repa Oliwia /SP4/ - 16”19
3. Biernacka Nikola /SP4/ - 17”96
4. Sobiechowska Marta /SP4/ - 18”17
5. Gwóźdź Kamila /SP4/ - 19”14
6. Mej Julia /SP4/ - 19”19
CHŁOPCY:
1. Mendel Krystian /SP4/ - 14”49
2. Zazulczak Paweł /SP4/ - 14”65
3. Wengrzyn Jakub /SP4/ - 15”39
4. Szumilas Michał /SP4/ - 15”64
5. Janusz Michał /SP4/ - 16”12
6. Druzga Michał /SP4/ 18”09
Comments
04:10
03:52
11:55