Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Szafirowe Gody w Domu Schrama

Autor Sandra Olejnik
Data utworzenia: 12 czerwiec 2014, 15:15 Wszystkich komentarzy: 0


Szafirowe Gody w Domu Schrama

Dnia 11 czerwca 2014 roku w Domu Schrama odbyło się spotkanie członków stowarzyszenia inwalidów, które istnieje w Chojnowie już od 24 lat. Ten dzień był szczególny także z innego powodu - Państwo Danuta i Bogumił Sankiewiczowie świętowali dziś 45 rocznicę ślubu.

Z tej okazji zorganizowano uroczystość, na której pojawili się wyjątkowi goście - Burmistrz Jan Serkies, wójt Gminy Chojnów Mieczysław Kasprzak wraz z małżonką, oraz ksiądz Marek, a także gość szczególny - kominiarz, który ma przynieść szczęście Młodej Parze. Swoją obecnością zaszczycił wszystkich również zespół "Słowiki", rozśpiewał on całą salę tworząc miłą i poruszającą atmosferę. Na akordeonie przygrywał gościom pan Bogumił.

Wszyscy zgromadzeni w Domu Schrama traktowani byli jak członkowie jednej wielkiej rodziny, co sprawiło iż bawili się świetnie, przeżywając wspólnie to niesamowite wydarzenie. Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji uroczystości należą się pani Wiesławie Majewskiej.

My na ręce Państwa Sankiewiczów składamy serdeczne życzenia, gratulując wspólnie przeżytych lat jako małżeństwo i odliczamy dni do kolejnych Godów.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform