Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Jeśli lubisz Cygańskie klimaty, to mamy dla Ciebie propozycję

Author: admin
Creation date: 29 September 2011, 11:28


Jeśli lubisz Cygańskie klimaty, to mamy dla Ciebie propozycję
Pierwsze dni Złotej Polskiej Jesieni zachęcają do wyjścia z domu. Piękna pogoda sprzyja spędzaniu czasu w gronie rodzinnym na łonie natury. W najbliższą sobotę warto zajrzeć do miejscowości Nowe Łąki niedaleko Pielgrzymki, na trasie między Złotoryją a Lwówkiem Śląskim. Tam, w ośrodku parafialnym Grapa odbędzie się biesiada cygańska. Wystąpią takie sławy jak Don Vasyl, Hitano a także goście z Ukrainy, Hiszpanii, Bułgarii czy Gruzji. Temu niezwykłemu spotkaniu przy muzyce cygańskiej towarzyszyć będzie szczytny cel. Dochód zostanie przeznaczony na dalsze prace konserwatorskie w zabytkowym kościele parafialnym w Pielgrzymce. W imieniu proboszcza ks. Franciszka Wróbla i Rady Parafialnej z Pielgrzymki na to spotkanie zaprasza Ewa Utratna.

Ośrodek parafialny Grapa położony jest w pięknym lesie. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji całym rodzinom, szczególnie najmłodszym.
Początek Biesiady Cygańskiej w Nowych Łąkach w sobotę o g. 14. Cegiełki na remont kościoła w Pielgrzymce będą dostępne na miejscu.

Plan Koncertu:

16:30 - zespołu Hitano
17:30 - zespół Vanessa & Sorba
18:30 - Liza
19:30 - Panek Balkan Roma
20:30 - Carmen
21:30 - Mardżana
22:00 - Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni.

Źródło ustne: Urząd Gminy Pielgrzymka www.pielgrzymka.biz
Źródło tekstu oraz zdjęcie: Radio Plus www.legnica.fm

Sklep Bigform