Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

„Zostań z nami poza czas”

Autor admin
Data utworzenia: 29 kwiecień 2014, 14:59 Wszystkich komentarzy: 0


„Zostań z nami poza czas”

W niedzielę na Placu św. Piotra w Rzymie odbyła się msza kanonizacyjna Jana Pawła II i Jana XXIII. Setki tysięcy pielgrzymów z całego świata przyjechało do Wiecznego Miasta aby oddać hołd wielkiemu Polakowi, jakim był Jan Paweł II. Kontynuując obchody tego wydarzenia, które pozostanie w pamięci całego świata przez wieki uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie przygotowali program artystyczny „Zostań z nami poza czas”, w trakcie którego wspominali papieża urodzonego w Wadowicach.

O godzinie 11 Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie wypełnił się uczniami Powiatowego Zespołu Szkół, przedstawicielami władz miejskich, gminnych i powiatowych oraz mieszkańcami naszego miasta, którym bliska jest osoba Jana Pawła II. Wzięli oni udział w programie artystycznym „Zostań z nami poza czas” przygotowanym przez uczniów i nauczycieli chojnowskiej szkoły. W jego trakcie wędrowaliśmy przez życie polskiego papieża słuchając opowieści czytanych przez Damiana Wdowińskiego, Samantę Saj, Ewelinę Psiuch oraz dyrektorów każdej ze szkół wchodzących w skład PZS. Między słowami Alina Żybura, Danuta Leonhardt i Kamila Kawa przy wsparciu Dariusza Matysa raczyły gości utworami muzycznymi śpiewanymi z pełnym zaangażowaniem i przejęciem.

Występ uczniów Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie wywołał łzy wzruszenia, tęsknoty i dumy, za co publiczność w ławkach nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.