Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

MĘSKA NIEDZIELA w Galerii Piastów!

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 01 kwiecień 2014, 15:33 Wszystkich komentarzy: 0


MĘSKA NIEDZIELA w Galerii Piastów!

Uwaga! Mężczyźni, „z krwi i kości” – silni, umięśnieni, interesujący się kulturystyką bądź sztukami walki, proszeni w najbliższy weekend do Galerii Piastów! Będzie można wziąć udział w mistrzostwach w siłowaniu się na rękę, obejrzeć pokazy kulturystyczne, pokazy sztuk walki, skonsultować się z profesjonalnymi trenerami. Dla każdego, kto pragnie uzyskać piękną, wysportowaną, umięśnioną sylwetkę albo chociaż na takie sylwetki popatrzeć (pokazy kulturystyczne!). Więcej o proponowanych atrakcjach w artykule.

Adrenalina, sporty siłowe i pasja, czyli prawdziwie męska rzecz! Takie hasła będę przyświecać Galerii Piastów w najbliższą niedzielę od godziny 14.00. Wszystkich zainteresowanych Galeria Piastów zaprasza serdecznie na otwarte mistrzostwa w siłowaniu się na rękę! Zapisy w dniu zawodów od godziny 13.00. Nad całością będzie czuwał znany kulturysta i strongman – Tyberiusz Kowalczyk.

Ale to nie wszystko… Zawody w wyciskaniu ciężarów na ławeczce, pokazy kulturystyczne, pokazy sztuk walki przygotowane przez PRYCH Team oraz walk K1 - „Fighter”! Ponadto prezentacje i konsultacje z profesjonalnymi trenerami. Jeżeli chcesz pokazać na co Cię stać, jeżeli chcesz dowiedzieć się ile jest białka w białku, jeżeli chcesz wygrać wartościowe nagrody – przybądź! MĘSKA NIEDZIELA w Galerii Piastów wzywa!

Duże patio Galerii Piastów 6 kwietnia godzina 14.00!

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.