Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Targi Turystyki w Galerii Piastów

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 25 marzec 2014, 14:04 Wszystkich komentarzy: 0


Targi Turystyki  w Galerii Piastów

Koniec marca. Słoneczne lato zbliża się wielkimi krokami. Szukasz pomysłu na wakacje? Przyjdź w najbliższy weekend do Galerii Piastów, by zapoznać się z najlepszymi ofertami urlopowymi i wygraj bon na wymarzone wakacje o wartości 1500 zł z Biura Podróży Itaka!

Targi Turystyczne potrwają dwa dni – 29 i 30 marca od godz. 12.00 do 18.00. Najlepsze oferty prezentować będzie m.in.: Itaka, Tui, Wakacje Dla Ciebie, Zawisza Travel, Voyager, Sun Travel, Piast Tourist, Fregata, Skansen Górniczo-Hutniczy w Leszczynie, Uzdrowisko Lądek-Zdrój oraz Regionalne Centrum Turystyki i Krajoznawstwa.

W sobotę prowadzący Przemysław Corso porozmawia z przedstawicielami biur turystycznych o tym jak zaplanować wakacje i jak zorganizować wyjazd, by mieć z niego tylko miłe wspomnienia. Będzie również okazja do spotkania z zawodowym podróżnikiem z Itaki oraz Turniej Globtrotera czyli konkurs wiedzy o geografii. Warto spróbować swoich sił - zwycięzca konkursu otrzyma bon o wartości 1500 zł na wymarzone wakacje. Do udziału w Turnieju Globtrotera zapisywać się można wysyłając swoje zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko oraz nr kontaktowy, w terminie od 24 do 28 marca, na adres:marketing@galeriapiastow.pl,w tytule wpisując „Konkurs Globtroter”.
Z licznymi turystycznymi ofertami będzie można zapoznać się także w niedzielę. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie spotkanie z Jarosławem Kretem - podróżnikiem i dziennikarzem. Spotkanie zacznie się o godz.16.00.

Galeria Piastów serdecznie zaprasza wszystkich miłośników podróży!

Nie czekaj na ostatnią chwilę. Już teraz zaplanuj swój wymarzony urlop!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.