Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

"Spotkajmy się w czwórce" - przedszkolaki z wizytą w SP 4

Author: SP 4
Creation date: 08 February 2014, 09:42 All comments: 0


"Spotkajmy się w czwórce" - przedszkolaki z wizytą w SP 4

29 stycznia i 05 lutego gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków z grup zerowych z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 3. Przedszkolaków przywitała dyrektor szkoły p. E. Borysewicz. Dzieci ze świetlicy z klas drugich i trzecich pod kierunkiem wychowawczyni p. Bożeny Szarek przygotowały teatrzyk pt. „Co słychać w lesie”.

Następnie przedszkolaki zwiedzały szkołę. W pracowni przyrodniczej pod kierunkiem p. Małgorzaty Mormul brały udział w doświadczeniach, oglądały pod mikroskopem oraz malowały na tablicy interaktywnej.

W sali matematycznej wysłuchały bajki o figurach matematycznych w wykonaniu p. Justyny Dziubak- Sobiechowskiej, obejrzały prezentację pt. ”Figury geometryczne” przygotowaną przez p. Marzenę Kupczyńską oraz tworzyły na kartce obrazki z wyciętych z papieru trójkątów, kwadratów, kół i prostokątów.

W sali j. polskiego pod kierunkiem polonistki p. Anny Denisiak „bawiły się literkami”, m.in. z ruchomego alfabetu układały swoje imiona, dzieliły słowa na sylaby, głoski, szukały wśród obrazków przedmiotów potrzebnych np. do szkoły.

Na koniec każdy przedszkolak otrzymał gadżety odblaskowe, słodki upominek oraz papierowe zwierzątka origamii, które wykonały dzieci ze świetlicy na „Kółku origamii” pod kierunkiem p. Aleksandry Halikowskiej .Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.